Київстар

Київстар скасовує абонентську плату для користувачів в карантині

Обговорення

У понеділок прес-служба компанії «Київстар», найбільшого оператора мобільного зв’язку в нашій країні, заявила, що планує полегшити життя на карантині не тільки для простих людей, а й для тих, хто займається бізнесом. Протягом десяти днів не стягуватиметься абонентська плата за користування додатками, які дозволяють вести справи віддалено. Нагадаємо, що в числі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я із боротьби з карантином переведення працівників на «дистанціонку» – одна із самих основних для цивільного населення.


Дистанційна робота – тепер без особливих складнощів

Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку компанії «Київстар», зазначив, що підприємці в нашій країні зіткнулися з рядом значних труднощів. Справа в тому, що дистанційна робота і аутсорсинг в Україні поки що розвинені не так сильно, як в Європі або США. Хоча багато прогресивних підприємців вже давно практикують таку форму зайнятості, більшість по-старому тримає офіси, і не зовсім розуміють, що взагалі таке дистанціонка та як її правильно оформити.

Що ж, карантин – прекрасний час для освіти, так що оператор запустив цілодобову консультаційну гарячу лінію, а також надає безкоштовний доступ до ряду необхідних сервісів. До них відносяться:

  • Програми для офісу Microsoft Office 365 і StarTeams – за умови підключення двадцяти п’яти ліцензій абонентська плата не стягуватиметься протягом тридцяти днів.
  • Мобільна віртуальна АТС – якщо підключити її протягом терміну дії карантинної акції, то стягуватися плата за неї не буде протягом шістдесяти днів.
  • Star.Docs, система електронного документообігу, надасть можливість безкоштовно користуватися нею в повному обсязі протягом усього часу карантинної акції.
  • IoT, спеціальний центр управління, можна буде активувати і користуватися ним без абонплати шістдесят днів. .

Дія пропозиції – з двадцять третього березня по третє квітня (орієнтовний термін карантину за наказом уряду). Вона поширюється на всіх корпоративних клієнтів компанії «Київстар».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Мобільні оператори змінюють назву на час карантину

В минуле

Киевстар отменяет абонентскую плату для пользователей в карантине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.