lifecell

Lifecell дозволив користуватися послугами безкоштовно

Обговорення
Lifecell

Хто користувався послугами мобільних операторів в нульові – першій половині десятих років, до настання епохи тотальних безлімітів і помісячного абонплати, той пам’ятає, як незручно раптово залишитися без грошей на рахунку. Від цього не був застрахований ніхто – досить було просто забути вчасно «закинути» хоча б двадцятку, і все. Зараз з цим, звичайно, стало простіше. Але все-таки деколи трапляється, що ви забуваєте внести місячну абонплату або влізаєте в кредит, залишаючись з мінусом на рахунку. Або ж вичерпується пакет послуг, особливо від цього не застраховані користувачі «соціальних» тарифних планів з невеликою кількістю хвилин і гігабайтів. Що ж робити в цьому випадку? Скидати безкоштовні СМС, сподіваючись, що їх побачать (хто взагалі в 2020 році читає СМС-повідомлення?) та знайдуть час вам передзвонити? Здається, у Lifecell є більш адекватний спосіб вирішення проблеми.


Безкоштовні хвилини для критичної ситуації

Компанія Lifecell, просуваючи свій власний месенджер BiP, запустила послугу, яка дозволить завжди залишатися на зв’язку – навіть з мінусом на рахунку. Умови у неї, як зазначено на офіційному сайті, такі:

[adsforwp id=”10622″]

  • Для дзвінків з месенджера BiP надаються 100 безкоштовних хвилин.
  • Дзвонити можна на будь-які міські і мобільні номери по Україні, навіть на ті, де не встановлено додаток BiP (крім коротких номерів і номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900 і т.д.).
  • Якщо при дзвінку з BiP на екрані ви побачите «Голосовий виклик», «Відеодзвінок» і «BiP Out виклик», виберіть «BiP Out виклик».

Lifecell

Послуга називається «BiP SOS-пакет», і замовити її ви можете не більше трьох разів на місяць. Щоб зробити дзвінок, необхідно, щоб у вас було підключення до інтернету, спосіб ролі не грає – це може бути як звичайний мобільний інтернет, так і Wi-Fi. Нагадуємо, що всі без винятку абоненти Lifecell можуть користуватися месенджером BiP без будь-якої плати за трафік, так що навіть якщо у вас закінчилися пакетні гігабайти, це не проблема. Для підключення послуги «BiP SOS-пакет» слід ввести комбінацію * 911 #.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустив нову послугу, яка потрібна майже всім українцям

В минуле

Киевстар стал лучшим среди украинских операторов

В майбутнє

Також буде цікаво