Vodafone

Vodafone запустив нову послугу, яка потрібна майже всім українцям

Обговорення
Vodafone

Телебачення не хоче остаточно здавати позиції Інтернету. Так, з появою Ютуб, потокових сервісів і торрентів йому довелося потіснитися. У наш час ситуація, коли на момент показу популярних серіалів або гучних кінопрем’єр з культовими акторами порожніли вулиці, немислима – але ж всього якихось 20 років тому вона була чимось самим собою зрозумілим. Але люди все ще дивляться телевізор: не всім подобається постійно сидіти за комп’ютерним столом або з ноутбуком на колінах. Іноді хочеться розслабитися на дивані, дивлячись в широкоформатний монітор. І провайдери не забувають про цей спосіб проведення часу. Пакети послуг для телебачення залишаються популярними, регулярно оновлюються і поліпшуються. Нещодавно оновила свої послуги для телеглядачів компанія Vodafone.


Дивитися телевізор з Vodafone стало ще комфортніше

Компанія Vodafone дозволяє дивитися телебачення з будь-якого пристрою, включаючи смартфон. Для цього необхідно завантажити додаток Vodafone TV з Апстора або з Google Play. Щоб дивитися передачі за допомогою комп’ютера або інтернет-телебачення, слід зайти на сайт tv.vodafone.ua. Для тих, хто підключився до телебачення Vodafone з початку 2020 року, можна вибрати один з революційних в своїй вигідності тарифних планів, а саме:

[adsforwp id=”10622″]

  • «Оптимальний». Він дозволяє переглядати більше ста вісімдесяти каналів, в тому числі в HD-якості. Також пропонується доступ до величезної, постійно оновлюваної бібліотеки голлівудських фільмів. Присутня можливість паузи і записи ефіру. Вартість складає 109 гривень на тридцять днів.
  • «Кіно Плюс» для любителів дивитися фільми. Надається доступ до п’ятнадцяти телеканалів і величезного каталогу фільмів. Є кілька кінозалів, можна дивитися з різними субтитрами і вибирати звукові доріжки – наприклад, для кіногурманів, хто дивиться все тільки на мові оригіналу. Ціна на тридцять днів становить 95 гривень.
  • Для економних користувачів пропонується пакет послуг «Старт». Його умови – більше ста сорока каналів різних жанрів, доступ до кінозалів і відеотеці, можливість поставити ефір на паузу і переглянути запис пізніше.

Vodafone

Для тих, хто підключив телебачення від Vodafone в минулому році або ще раніше, тарифні плани залишаються без змін. При бажанні можна перейти на нові, якщо вони здаються вам вигідніше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар став кращим серед українських операторів за надважливим показником

В минуле

Lifecell дозволив користуватися послугами безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво