Київстар доповнив деякі тарифні плани безлімітним інтернетом

Зараз на головній

У всіх операторів є спеціальні тарифні плани, на які переводять співробітників (партнерські) і їх близьких людей (програми лояльності). У Київстару цей тариф називається «Київстар назавжди», в ньому абоненти отримують розширений пакет послуг за чисто символічну плату в п’ятдесят гривень на місяць. Нещодавно з’явилася інформація, що цей тарифний план буде ще більш розширено. Відбудеться це вже з першого березня поточного року, тобто завтра.


Привілеї для співробітників компанії і їх родичів

Починаючи з першого березня 2020 року, пакет послуг у тарифному плані «Київстар назавжди» буде значно розширено. Так, раніше в рамках даного тарифу абоненти отримували двадцять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету в місяць. Починаючи з завтрашнього дня інтернет для них стане повністю безлімітним. Також зменшиться вартість мобільного інтернету в роумінгу в ста сорока п’яти країнах світу (їх список можна подивитися на офіційному сайті «Київстар»). Якщо раніше вартість одного мегабайта в роумінгу становила шістдесят дві копійки, то тепер вона становитиме двадцять копійок – подешевшання в цілих три рази. Розмір абонентської плати залишиться незмінним – п’ятдесят гривень на місяць.

[adsforwp id=”10622″]

Київстар

Тарифний план «Київстар назавжди» був створений в 2017 році, коли абоненти старого тарифного плану «Мобільна Сім’я» були переведені на «Київстар назавжди» з пакетом послуг «Мобільна сім’я». Всі умови тоді залишилися незмінними, за винятком пакета гігабайт (двадцять) і тарифікації вихідних дзвінків на номери інших українських мобільних операторів – двадцять копійок хвилина. Ці умови залишалися такими протягом усього цього періоду.

Нагадаємо, що компанія «Київстар» пропонує соціальний тарифний план «Дзвінки для батьків». Це контрактний пакет послуг, призначений для людей старше шістдесяти років, які не хочуть платити занадто великі суми за послуги, якими не користуються. Прочитати про нього більше ви можете в нашій відповідної статті або ж на офіційному сайті оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей