Бізнес та акції

Samsung Galaxy S20 в двічі менш популярний за Galaxy S10

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Лінійка смартфонів Galaxy S20, і особливо топова модель Galaxy S20 Ultra, досить сильно відрізняються від попередників не тільки зовні, але і різними функція і технологіями.


Деякі аналітики пророкують новій лінійці відмінні продажі, але стартували вона поки погано. Джерела повідомляють, що вчора, в перший день продажів, Samsung реалізувала на рідному ринку лише близько 70 800 смартфонів лінійки Galaxy S20. Для порівняння, лінійка Galaxy S10 роком раніше показала продажу на рівні 140 000 одиниць, а Galaxy Note10 і зовсім розійшлися в кількості близько 220 000.

Але насправді провал в перший день обумовлений не тим, що користувачі не хочуть купувати нові смартфони. Причин одразу кілька.

По-перше, джерело говорить про різке зниження знижок, а по-друге, про низьку відвідуваність магазинів через загрозу коронавірусу, яка в Південній Кореї останнім часом сильно зросла.

Як в результаті покаже себе нова лінійка, ми зможемо дізнатися мінімум через місяць-два.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ринок смартфонів обвалився через епідемію коронавірусу

В минуле

Київстар доповнив деякі тарифні плани безлімітним інтернетом

В майбутнє

Також буде цікаво