Бізнес та акції

PlayStation 5 не буде такою популярною як 4-рка

Обговорення
Sony PlayStation 5

Нагадаємо, що вихід фірмової консолі Sony нового покоління запланований на кінець поточного року. Однак японський експерт Хідекі Ясуда вже зараз спрогнозував PlayStation 5 меншу популярність в порівнянні з PlayStation 4.


Так, за словами ігрового аналітика Хідекі Ясуда з компанії Ace Securities, на старті продажів нових консолей буде продано на 1,5 млн менше, ніж було зафіксовано в період перших продажів PlayStation 4. Крім того, він також зазначив, що аж до кінця березня наступного року компанія зможе реалізувати лише 6 млн приставок п’ятого покоління. Нагадаємо, що показники PlayStation 4 за аналогічний період склали 7,5 млн.

Таким чином, експерт спрогнозував меншу популярність прийдешньої консолі, оскільки різниця між продажами двох поколінь PlayStation, на його думку, буде складати 20%.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Meizu 17 на фото: перед нами гібрид 16s Pro та Samsung Galaxy S20

В минуле

Lifecell запустил уникальное бесплатное приложение для Android

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.