Бізнес та акції

Шахраї взяли на клієнта «ПриватБанку» кредит сумою в 45 тисяч гривень, банк відмовився допомогти

Приватбанк

На порталі Мінфін з’явився негативний відгук від клієнтки великого українського банку «ПриватБанк», в якому жінка звинуватила фінансову установу в халатності. В результаті дій співробітників банку шахраї змогли оформити на дівчину кредиту сумою в 45 000 гривен, хоча вона намагалася цьому перешкодити.


Згідно відгуку клієнтки, ситуація розгорнулася в такий спосіб – злочинці викрали її телефон, а потім змогли обійти захист в вигляді пароля і FaceID. Побоюючись, що зловмисники зможуть отримати доступ до її банківських рахунків, жінка заблокувала смартфон через AppleID, а потім спробувала зупинити роботу сім-карти, але не змогла це зробити в телефонному режимі. Після цього дівчина зателефонувала на «гарячу лінію» «ПриватБанку» і заморозила картки, а також свій рахунок. Потім вона відправилася в представництво свого мобільного оператора і заблокувала «сімку», але було пізно. Шахраї встигли отримати доступ до заблокованого здавалося б рахунку в «ПриватБанку» і оформити на користувача кредит сумою в 45 000 гривен, а потім перевести гроші на свої карти.

 

Після цього жінка почала «атакувати» всі можливі представництва банку, намагаючись з’ясувати, чому злочинці змогли розблокувати рахунок в телефонному режимі без пред’явлення документів, а також довести, що кредит взяла не вона. Клієнтка зверталася на «гарячу лінію», в відділення, відправляла письмові запити. У підсумку співробітники фінустанови заявили, що її ситуація розглядається, результат буде відомий через 180 днів. Коли вказаний термін минув, жінка дізналася, що ніхто знімати з неї кредит не збирається, а в розслідуванні фігурували зовсім інші дані. Зокрема, її скарга була оформлена, як заява на несплату товару, а не шахрайські дії з метою отримання кредитних коштів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо SMS, які потрібно видаляти відразу після прочитання

В минуле

ПриватБанк запустив послугу, яку українці чекали роками

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle