Бізнес та акції

Відомий виробник смартфонів припинив існування

Компанія TCL Communications оголосила про закриття бренду BlackBerry. Продажі смартфонів лінійки припиняться восени, повідомляється в Twitter BlackBerry Mobile.


У заяві говориться, що в цьому році мобільний бренд BlackBerry припинить своє існування. Компанія TCL Communications, що володіє правами на лінійку апаратів, перестане продавати смартфони після 31 серпня 2020 року. Компанія буде надавати підтримку користувачам BlackBerry до 31 серпня 2022 року.

Бренд підсумував, що фанати BlackBerry оцінили оновлену лінійку KEY, в рамках якої вийшло кілька смартфонів після перезапуску серії. Компанія висловила подяку користувачам і партнерам бренду, відмітивши, що сподівається на світле майбутнє як для TCL Communication, так і для BlackBerry Limited.

З грудня 2016 року бренд BlackBerry належав компанії TCL Communications, яка мала права на випуск і продаж пристроїв. Раніше компанія BlackBerry відмовилася від виробництва смартфонів, зосередившись на програмному забезпеченні.

Відмінними рисами телефонів і смартфонів BlackBerry є бізнес-позиціонування, захист особистих даних і фізична QWERTY-клавіатура. Перший апарат під маркою BlackBerry був випущений в 1997 році компанією Research In Motion.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button