Київстар

Київстар ввів мінімальну суму поповнення рахунку

У зв’язку зі зміною частини протоколів і правил в програмному забезпеченні, мобільним операторам доводиться змінювати деякі правила. Як правило, ці зміни не дуже сильно впливають на життя простих абонентів, але знати про них все-таки досить корисно. Про одну з таких змін ми і поговоримо сьогодні.


Більше ніяких копійок

Починаючи з 2 березня поточного року, компанія Київстар вводить мінімальну суму для поповнення мобільного рахунку. Тепер через банки, термінали і онлайнові платіжні системи не можна буде поповнити рахунок на суму меншу, ніж одна гривня, без урахування комісії. Не думаємо, що хтось щодня поповнює рахунок на 50 копійок, але насправді зміна більш серйозна, ніж здається на перший погляд. Наприклад, якщо ви неправильно розрахували суму поповнення, і вам не вистачає тих же п’ятдесяти копійок, щоб вийти з мінуса, то тепер ці копійки закинути на рахунок не можна.

Більш серйозними будуть зміни в поповненні рахунку через комбінацію * 134 #, дзвінок на номер 899, а також через додаток «Мій Київстар» як в додатку, так і в веб-версії для комп’ютерів. Тепер там не можна поповнити рахунок на суму, меншу, ніж сто гривень. Так, це оптимальна сума, тому що зараз у Київстар майже не залишилося тарифних планів, абонентська плата в яких менше сотки в місяць. Але все ж не дуже зручно, наприклад, якщо можливості поповнити рахунок на велику суму зараз немає.

Київстар

У магазинах оператора ви можете поповнювати рахунок готівкою, використовуючи термінал. У цьому випадку мінімальна сума поповнення – десять гривень. При поповненні до п’ятдесяти гривень комісія складе дві гривні, понад цієї суми – комісії не буде. Єдині, кому все ще можна поповнювати рахунок на будь-які суми – це абоненти контрактної форми обслуговування, за умови, що гроші зараховуються на особовий рахунок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

2 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button