Softnews

Більш ніж на мільярді смартфонів знайшли небезпечну уразливість

Фахівці з інформаційної безпеки компанії ESET виявили небезпечну уразливість більш ніж на мільярд смартфонів. Це стосується і Android, і iPhone.


У прес-релізі експерти розповіли про уразливість під назвою Kr00k. Вона зачіпає пристрої з Wi-Fi-чіпами виробництва Broadcom і Cypress. За підрахунками фахівців, дана проблема зачіпає більше мільярда популярних девайсів, серед яких смартфони, планшети, IoT-пристрої (Інтернет речей), а також точки доступу Wi-Fi та маршрутизатори.

За допомогою Kr00k зловмисник може розшифрувати бездротові мережні пакети, що передаються з незахищеного пристрою. Уразливість зачіпає як WPA2-Personal, так і WPA2-Enterprise протоколи з AES-CCMP шифруванням.

Коли пристрій раптово відключається від Wi-Fi, ключ зазвичай очищається і встановлюється на 0. Однак Kr00k не дає цього зробити: чіп залишає дані в буфері без захисту. Так вразливість може відкрити пролом для витоку конфіденційних даних користувача.

Фахівці встановили, що перед Kr00k були уразливі: деякі пристрої Amazon (Echo, Kindle), Apple (iPhone, iPad, MacBook), Google (Nexus), Samsung (Galaxy), Raspberry (Pi 3), Xiaomi (RedMi), а також точки доступу Asus і Huawei. Більшість великих виробників вже випустили виправлення, тому користувачам варто оновити пристрої до останньої версії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button