Softnews

Опублікована покрокова інструкція по відключенні реклами в Viber

Якщо вам, як і багатьом іншим користувачам месенджера Viber, набридла реклама сторонніх сервісів, яка постійно з’являється, то можете її спокійно відключити. Для цього не потрібно нічого встановлювати – блокувальник можна активувати в налаштуваннях програми.

Згідно з останньою інформацією, в пострадянських країнах месенджер Viber є вкрай популярною утилітою, яка використовується як для спілкування, так і ведення бізнесу. Програма від Rakuten знаходиться в топі по популярності серед українців, тому що пропонує безліч унікальних функцій і цікавих опцій, проте «в бочці меду є ложка дьогтю». А саме – постійна реклама, яка з’являється на головному екрані і заважає нормальній роботі. До того ж ця рекламна вставка споживає оперативну пам’ять, що особливо помітно на слабких смартфонах і ПК. Однак багато користувачів не здогадуються, що цю функцію можна відключити.

Для цього потрібно перейти в «Параметри» додатку, після чого вибрати пункт «Додатково». Потім варто тапнути на опцію «Виклики та повідомлення», а потім прибрати «святу святих» від розробників – отримання службових повідомлень. Все, реклама тепер з’являтися не буде.

Розробники стверджують, що коли користувачі відключають дану опцію, вони шкодять самі собі, тому що програмісти Viber перестають отримувати звіти про помилки, що заважає подальшому розвитку програми. Але будемо чесні – вони просто хочуть отримувати з вас більше грошей, а всі виправдання є просто відмовками.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button