Vodafone

Небачена щедрість від Vodafone: 1000 гривень на рахунок

Обговорення
Vodafone

Кожному українцеві потрібен смартфон – адже це давно вже не просто пристрій для зв’язку, а справжнє вікно в світ, що дозволяє будь-де і будь-коли отримати доступ до величезного масиву інформації. Свята – відмінний привід придбати новий пристрій в подарунок самому собі або коханій людині. А де його купувати, як не там, де ви можете за покупку отримати в подарунок цілу тисячу гривень на рахунок?


Подарунки за покупку смартфона

В першу чергу акція призначена для тих, хто придбає смартфони від Vodafone під час її дії, тобто з 10 лютого до 31 березня. Тарифний план і форма оплати – передоплата або контракт – ролі не грають. Для того, щоб отримати бонуси, ви повинні придбати акційний смартфон і встановити в нього картку Водафон. Якщо це нова картка, її необхідно буде активувати, поклавши на неї п’ять гривень і набравши 111. Після цього потрібно відправити на номер 7754 СМС-ку зі словом «Акція» без лапок.

Vodafone

Після того, як ви отримаєте тисячу гривень на рахунок, ваш тарифний план зміниться на «Vodafone SuperNet Turbo». Умови у нього такі:

  • Триста хвилин розмов на всі українські номери, включаючи стаціонарні.
  • Три гігабайти високошвидкісного Інтернету в день.
  • Вартість пакета послуг – сімдесят п’ять гривень на місяць.

Це один з найбільш оптимальних тарифних планів, які поєднують зручний пакет послуг і помірну соціальну плату, так що підійде він практично всім користувачам Vodafone. Швидше за все, саме його просуває компанія за допомогою даної акіі.

Компанія Vodafone отримала кілька нагород за свій тарифний план «Джойс» – експерти високо оцінили якість роботи маркетингового відділу з такою важкою категорією, як підлітки. Також було відзначено співпрацю оператора з популярною групою «Время и стекло», яка також зіграла свою роль в залученні нових абонентів. Підключитися до «Джойса» можна і зараз, тарифний план все ще діє і розвивається, пропонуючи всім бажаючим влаштувати «вислови» в смартфонах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новий тариф від Київстар став практично ідеальним

В минуле

ПриватБанк решил дарить подарки своим клиентам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.