Vodafone

Небачена щедрість від Vodafone: 1000 гривень на рахунок

Кожному українцеві потрібен смартфон – адже це давно вже не просто пристрій для зв’язку, а справжнє вікно в світ, що дозволяє будь-де і будь-коли отримати доступ до величезного масиву інформації. Свята – відмінний привід придбати новий пристрій в подарунок самому собі або коханій людині. А де його купувати, як не там, де ви можете за покупку отримати в подарунок цілу тисячу гривень на рахунок?


Подарунки за покупку смартфона

В першу чергу акція призначена для тих, хто придбає смартфони від Vodafone під час її дії, тобто з 10 лютого до 31 березня. Тарифний план і форма оплати – передоплата або контракт – ролі не грають. Для того, щоб отримати бонуси, ви повинні придбати акційний смартфон і встановити в нього картку Водафон. Якщо це нова картка, її необхідно буде активувати, поклавши на неї п’ять гривень і набравши 111. Після цього потрібно відправити на номер 7754 СМС-ку зі словом «Акція» без лапок.

Vodafone

Після того, як ви отримаєте тисячу гривень на рахунок, ваш тарифний план зміниться на «Vodafone SuperNet Turbo». Умови у нього такі:

  • Триста хвилин розмов на всі українські номери, включаючи стаціонарні.
  • Три гігабайти високошвидкісного Інтернету в день.
  • Вартість пакета послуг – сімдесят п’ять гривень на місяць.

Це один з найбільш оптимальних тарифних планів, які поєднують зручний пакет послуг і помірну соціальну плату, так що підійде він практично всім користувачам Vodafone. Швидше за все, саме його просуває компанія за допомогою даної акіі.

Компанія Vodafone отримала кілька нагород за свій тарифний план «Джойс» – експерти високо оцінили якість роботи маркетингового відділу з такою важкою категорією, як підлітки. Також було відзначено співпрацю оператора з популярною групою «Время и стекло», яка також зіграла свою роль в залученні нових абонентів. Підключитися до «Джойса» можна і зараз, тарифний план все ще діє і розвивається, пропонуючи всім бажаючим влаштувати «вислови» в смартфонах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button