Київстар

Новий тариф від Київстар став практично ідеальним

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар» готується до торгової війни з Vodafone за місце першого оператора в нашій країні. Ряд непопулярних заходів, які оператор зробив восени, дуже сильно підмочив репутацію, і тепер необхідно терміново її відновити. І у Київстару це, звичайно, вийде з новим тарифним планом, який включає в себе дуже великий пакт послуг за порівняно бюджетну ціну.


Нова пропозиція від Київстар

Що ж входить в цей пакет послуг, який компанія пропонує тим клієнтам, які вже готові були розчаруватися? Давайте подивимося більш детально. Отже, придбавши картку, ви отримаєте:

 • Безлімітні розмови в мережі.
 • Загальний пакет в сто двадцять хвилин на найпопулярніші закордонні напрямки (Італія, Польща, Росія, Чехія, Німеччина), а також на всі номери по Україні.
 • Дванадцять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету в місяць.
 • Безлімітні соціальні мережі (Фейсбук, Інстаграм), месенджери, в тому числі телеграм, Ютуб і інші відеосервіси, сайти знайомств (Тіндер), Вікіпедія та ряд інших популярних сервісів.

За двісті гривень (сто п’ятдесят в перші три місяці роботи) ви отримаєте все це і навіть більше. У пакет послуг входить також високошвидкісний домашній інтернет (до ста мегабіт в секунду). Більше на українському ринку немає тарифних планів, які пропонують одночасно платити і за мобільний, і за домашній інтернет. По суті, ви економите на одній з цих послуг. Можливо, надалі у нас з’явиться більше аналогічних тарифів і від інших операторів.

Київстар

Назва унікального тарифного плану – «Все разом Базовий», очевидно, «Все разом» відноситься саме до можливості отримати відразу мобільний і домашній інтернет. Перейти на нього можна, ввівши комбінацію 477 * 1 або скориставшись додатком «Мій Київстар», а також придбавши додаткову сім-карту. Переконайтеся, що у вас на рахунку є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами.

Нагадуємо, що компанія «Київстар» спільно з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством цифрового розвитку бере участь в розробці програми, яка дозволить українцям отримати консультації лікарів по інтернету. Телемедицина – один з новітніх трендів в сфері охорони здоров’я, і ​​завдяки найбільшому в нашій країні оператору вона стала набагато ближче до нас.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

ПриватБанк вирішив дарувати подарунки своїм клієнтам

В минуле

Небачена щедрість від Vodafone: 1000 гривень на рахунок

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/257991371259907/ Гжегож Гженчучкевич

  :)))))

 • Svyatoslav Usatyuk

  Немає таких пакетів і не потрібно.

 • Олег Дідик

  Пурга. Тупа реклама київстар. Пакет за 200 грн. Смішно. Особливо бабулям вкрай необхідно 12 г інткрнету. Де просто пакети на дзвінки?

 • Ігор Ткаченко

  З Новим тарифом від Київстарі на лайфі мені набагато вигідніше. Що дешевше, що більше гігабайтів та хвилин.

  • http://facebook.com/profile.php?id=100000494045887 Алексей Сухоруков

   А у лайфа от кого домашний инет?

 • http://facebook.com/profile.php?id=100000494045887 Алексей Сухоруков

  Я чего то не понимаю? Был пакет с безлимитный мобильным инетом, 150 минут на других операторов, всё остальное такое же, стоило это всё 150 грн. Теперь наполнение хуже, цена выше. Где же хороший тариф то?

 • Володя Луцик

  Очередной разводняк от зажравшейся компании.Пользуются монополией и ломят центр.На Водафоне тоже самое в половину дешевше.

 • Володя Луцик

  Пусть посмотрят на Водафоне тарифний пакет SuperNetTurbo.И попробуют предложить такойже за туже цену.Задавятся!

Комментарии для сайта Cackle