Київстар

Новий тариф від Київстар став практично ідеальним

Компанія «Київстар» готується до торгової війни з Vodafone за місце першого оператора в нашій країні. Ряд непопулярних заходів, які оператор зробив восени, дуже сильно підмочив репутацію, і тепер необхідно терміново її відновити. І у Київстару це, звичайно, вийде з новим тарифним планом, який включає в себе дуже великий пакт послуг за порівняно бюджетну ціну.


Нова пропозиція від Київстар

Що ж входить в цей пакет послуг, який компанія пропонує тим клієнтам, які вже готові були розчаруватися? Давайте подивимося більш детально. Отже, придбавши картку, ви отримаєте:

  • Безлімітні розмови в мережі.
  • Загальний пакет в сто двадцять хвилин на найпопулярніші закордонні напрямки (Італія, Польща, Росія, Чехія, Німеччина), а також на всі номери по Україні.
  • Дванадцять гігабайт високошвидкісного мобільного інтернету в місяць.
  • Безлімітні соціальні мережі (Фейсбук, Інстаграм), месенджери, в тому числі телеграм, Ютуб і інші відеосервіси, сайти знайомств (Тіндер), Вікіпедія та ряд інших популярних сервісів.

За двісті гривень (сто п’ятдесят в перші три місяці роботи) ви отримаєте все це і навіть більше. У пакет послуг входить також високошвидкісний домашній інтернет (до ста мегабіт в секунду). Більше на українському ринку немає тарифних планів, які пропонують одночасно платити і за мобільний, і за домашній інтернет. По суті, ви економите на одній з цих послуг. Можливо, надалі у нас з’явиться більше аналогічних тарифів і від інших операторів.

Київстар

Назва унікального тарифного плану – «Все разом Базовий», очевидно, «Все разом» відноситься саме до можливості отримати відразу мобільний і домашній інтернет. Перейти на нього можна, ввівши комбінацію 477 * 1 або скориставшись додатком «Мій Київстар», а також придбавши додаткову сім-карту. Переконайтеся, що у вас на рахунку є сто п’ятдесят гривень, необхідні для оплати першого місяця користування послугами.

[adsforwp id=”10622″]

Нагадуємо, що компанія «Київстар» спільно з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством цифрового розвитку бере участь в розробці програми, яка дозволить українцям отримати консультації лікарів по інтернету. Телемедицина – один з новітніх трендів в сфері охорони здоров’я, і ​​завдяки найбільшому в нашій країні оператору вона стала набагато ближче до нас.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

8 Comments

  1. Пурга. Тупа реклама київстар. Пакет за 200 грн. Смішно. Особливо бабулям вкрай необхідно 12 г інткрнету. Де просто пакети на дзвінки?

  2. З Новим тарифом від Київстарі на лайфі мені набагато вигідніше. Що дешевше, що більше гігабайтів та хвилин.

  3. Я чего то не понимаю? Был пакет с безлимитный мобильным инетом, 150 минут на других операторов, всё остальное такое же, стоило это всё 150 грн. Теперь наполнение хуже, цена выше. Где же хороший тариф то?

  4. Очередной разводняк от зажравшейся компании.Пользуются монополией и ломят центр.На Водафоне тоже самое в половину дешевше.

  5. Пусть посмотрят на Водафоне тарифний пакет SuperNetTurbo.И попробуют предложить такойже за туже цену.Задавятся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button