Бізнес та акції

ПриватБанк вирішив дарувати подарунки своїм клієнтам

ПриватБанк – найбільший і найповажніший серед банків нашої країни. Більшість українців користуються саме його послугами, наприклад, для отримання зарплати. Особливо приємно, що Приват не збирається «спочивати на лаврах» і спокійно насолоджуватися провідним положенням на українському ринку, а замість цього безперервно покращує якість своїх послуг. Постійно з’являються нові акції та програми, призначені для зручності клієнтів. Нова програма від Привату не тільки дозволяє виграти цінний приз, а ще й сприяє підвищенню загального культурного рівня. Зокрема, ставить собі за мету привчити жителів нашої країни залишати чайові офіціантам в кафе і ресторанах, як це робиться в більшості цивілізованих держав.


Залишайте чайові і багатійте

Складно сказати, чому в нашій країні не прижилася традиція давати чайові – справа тут тільки в бідності населення і тяжкій спадщині Радянського Союзу, або ж в чомусь іншому. Але ось ПриватБанк заохочує клієнтів слідувати європейським правилам пристойності. Тепер ви, якщо у вас є гривнева картка MasterCard від ПриватБанку, можете залишити чайові через будь-який відповідний термінал. Сума повинна становити не менше ста гривень. Кафе або ресторан не мають значення – підійде будь-хто. П’ятнадцятого квітня ПриватБанк і сайт «Розетка» підведуть підсумки акції, і 150 щасливчиків отримають подарункові сертифікати в розмірі тисячі гривень, які можна витратити на будь-яку приємну покупку на тій самій «Розетка».

Нагадаємо коротко про інші ініціативи ПриватБанку, про які ми писали. Так, він пропонує своїм клієнтам вигідні автокредити на практично будь-які автомобілі, якими вже скористалося величезна кількість українців. Крім цього, банк широко співпрацює з державою, зокрема, у створенні і підтримці програми «Дія» – хоча у деяких українців накопичилася порядна кількість претензій до нього. Протягом поточного року всі банкомати планується замінити на нові, в яких, крім іншого, буде вкрай корисна функція – гроші, забуті в банкоматі, будуть автоматично зараховуватися назад на карту, не потрібно буде чекати інкасації та бігати по різних інстанціях із заявами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button