Hardnews

Смартфони Samsung почали отримувати Android 11

Обговорення
Android 11

Google ледь встигла представити першу тестову версію Android 11 і анонсувати дорожню карту оновлень, але виробники гаджетів тут же приступили до тестування нової ОС на своїх пристроях. Так, в базі даних Geenbench вже засвітився Samsung Galaxy S10 + під управлінням свіжій ревізії «зеленого робота».


За мереживих джерел, витік вказує на початок внутрішнього тестування смартфонів Samsung для прискорення виходу свіжих прошивок відразу ж після релізу операційки. Збірки Developer Preview допомагають розробникам і виробникам випробувати нову ОС і адаптувати до неї свої додатки і смартфони. Раніше представники Google відзначили, що прийдешні проміжні версії Android 11 будуть призначені для розробників і не рекомендуються для рядових користувачів.

З чуток, на оновлення до нової версії мобільної ОС можуть розраховувати не тільки користувачі торішньої серії Galaxy S10, але і власники лінійки смартфонів Galaxy S9, представленої в 2018 році. Проте компанія ще не підтвердила цю інформацію офіційно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названо найпопулярніший у світі смартфон

В минуле

ПриватБанк вирішив дарувати подарунки своїм клієнтам

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.