Hardnews

iPhone 12 будуть продаватися без зарядки

Обговорення
iPhone 12

Аналітики британського банку Barclays опублікували свої очікування від релізу лінійки iPhone 12, які засновані на інформації від декількох постачальників Apple . Повідомляється, що в цьому році стандартна комплектація нового «яблучного» пристрою буде не зовсім звичайною.


Перш за все, мова йде про відмову від пари навушників-вкладишів EarPods. Ця інформація від Barclays збігається із заявою відомого аналітика Мін-Чі Куо, який в травні поточного року передбачив відмову Apple від безкоштовного аксесуара.

За словами Мін-Чі Куо, компанія може піти на такий крок, щоб підстьобнути продажі другого покоління бездротових навушників AirPods.

AirPods 3

AirPods 3

Тим часом, якщо стандартні EarPods можна придбати додатково за $ 29, то навіть базова модель AirPods обійдеться покупцеві в $ 159. Аналітик припустив, що компанії доведеться влаштувати якусь акцію зі знижками на AirPods, щоб підстьобнути потенційних власників iPhone 12 на покупку і нового смартфона, і комплекту бездротових навушників до нього.

Однак аналітики Barclays вважають, що на цьому Apple не зупиниться і прибере з комплекту ще й зарядний пристрій. Таким чином, без навушників і адаптера живлення в коробці крім гаджета буде знаходитися тільки безкоштовний кабель USB-C / Lightning.

Зарядка сматфону

Незважаючи на те що такий крок є розумним з екологічної точки зору, враховуючи сотні мільйонів iPhone, які Apple продає щорічно, відмова від зарядного пристрою в комплекті очевидно створить ряд незручностей для користувачів, у яких немає зайвого адаптера, а також для тих, хто купує « яблучний »гаджет вперше. Базовий адаптер на 5 Вт в офіційному магазині компанії коштує $ 19, в той час як адаптер на 18 Вт, що йде в комплекті з моделями iPhone 11 Pro обійдеться покупцеві в $ 29.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Google Play знайшли пів сотні ігор, які крадуть ваші дані і гроші

В минуле

ПриватБанк дозволив оплачувати покупки “порожніми” кредитками

В майбутнє

Також буде цікаво