Hardnews

Redmi Note 10 отримає 108 Мп камеру, але залишиться дешевим

З дня на день відбудеться презентація смартфона Redmi Note 10, на якій у всій красі продемонструють новий флагман компанії. Однак деякі деталі вже відомі, зокрема, наявність в гаджеті 108 Мп камери, а також невисока ціна на виріб.


Redmi вже щосили працює над підготовкою презентації свого нового смартфона Redmi Note 10, сертифікація в Китаї вже пройдена, тому залишається тільки показати його громадськості, щоб підвищити майбутній попит. Деяких експертів бентежить назва, все ж компанія вже випускала гаджет під назвою Note 9, проте ця плутанина чекає тільки жителів Піднебесної, в той час як на пострадянському просторі телефон буде мати індекс Redmi Note 10. Однак це виключно сертифікаційні моменти, на якість телефону вони ніяк не вплинуть, а Note 10, незважаючи на свою невелику вартість (за оцінками аналітиків, вартість складе від $ 150 до $ 228), має значний «арсенал» технічних переваг.

В першу чергу, це 100-мегапіксельна основна камера. Ця особливість робить гаджет відмінним варіантом для любителів фотографувати – датчик Samsung HM2 з можливістю об’єднувати 9 пікселів в один і 1 / 1,52 дюймовим розширенням дозволяє простому телефону змагатися з професійними фотоапаратами. Але камера – далеко не єдиний плюс гаджета. Додайте до неї прилад для зарядки на 33 Вт, 8 Гб оперативної пам’яті, процесор Qualcomm Snapdragon 750G і РК-монітор на 120 Гц, на виході отримаєте вкрай продуктивний телефон з невисокою ціною.

Back to top button