lifecell

Lifecell запустив унікальний безкоштовний додаток для Android

На сайті мобільного оператора Lifecell з’явилося повідомлення про нову функцію для смартфонів, що працюють під операційною системою Android. Це мобільний гаманець, який отримав назву Paycell. Він є доступним для абонентів всіх без винятку українських операторів, проте у тих, хто користується послугами «Лайфа», все-таки переваг буде більше.


Платіжний додаток від Лайф: цікаві деталі

Які ж переваги будуть у абонентів Lifecell при користуванні мобільним гаманцем Paycell? В першу чергу, це можливість оплачувати будь-які послуги за допомогою гаманця, використовуючи баланс на мобільному рахунку. Це стосується всіх людей, які користуються тарифними планами мобільного оператора на передплатних умовах. Якщо ви створювали особистий кабінет на сайті oplata.lifecell.ua, то додаток Paycell автоматично відобразить всі збережені в особистому кабінеті картки.

Чи буде Paycell достатньо добре захищеним? Компанія Lifecell запевняє: захист мобільного гаманця буде забезпечено за допомогою технології 3D Secure і відповідатиме найвищим міжнародним стандартам. Чи так це – покаже час, але поки що у нас немає підстав сумніватися в правдивості цих слів.

Lifecell

Як повідомляє Lifecell, в додатку Paycell на даний момент буде забезпечений цілий ряд функцій. У їх числі такі:

[adsforwp id=”10622″]
  • Створення електронних гаманців і поповнення їх за допомогою дебетних або кредитних банківських карт.
  • Перевірка балансу і історії скоєних транзакцій.
  • Онлайнова оплата різних сервісів – близько тисячі найменувань.
  • Переказ коштів на банківські картки або електронні гаманці інших платіжних систем.
  • Можливість попросити інших користувачів Paycell перевести гроші на ваш гаманець.
  • Швидкий переказ грошей між гаманцями Paycell за допомогою QR-коду.

Спочатку – в червні минулого року – компанія Lifecell планувала запустити електронну платіжну систему Paycell в кооперації з банком «Схід» і можливістю отримати картку «Простір». Проте, поки що такої опції не існує, і невідомо, коли вона з’явиться в подальшому. Зареєстрована дочірня компанія «Пейселл» була ще в 2017 році, а ліцензія на перекази коштів в гривнях від Нацбанку була видана восени 2018.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button