Vodafone

Vodafone пропонує отримати 1000 гривень на рахунок: як скористатись можливістю

Компанія Vodafone запускає нову акцію, яка дозволить отримати до тисячі гривень на високошвидкісний інтернет в якості подяки за виконання певних умов. Другому за розміром оператору мобільного зв’язку в нашій країні не звикати до гучних акційних пропозицій. Vodafone часто привертає увагу потенційних абонентів за рахунок всіляких пільгових тарифів, вигідних кредитів, подарунків, кешбеків і інших заходів.


Умови нової акції від Vodafone

Суть акції від Vodafone – в можливості виграти до тисячі гривень на високошвидкісний інтернет четвертого покоління. Вона була запущена 10 лютого 2020 року і триватиме до 31 березня 2020 або ж поки не закінчиться акційний товар. Діє пропозиція на всій території нашої країни, крім тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей.

Взяти участь в акції можуть будь-які абоненти передоплати Vodafone або ж ті фізичні особи, які придбають собі акції смартфони і виявлять бажання стати абонентами передоплати. Умови участі наступні:

  • Придбати акційний смартфон в одному з магазинів Vodafone.
  • Встановити стару або нову сім-карту від Vodafone в покупку. Якщо карта нова – її необхідно активувати. Поповнити на суму від п’яти гривень будь-яким способом, крім переказу грошей, і зателефонувати на безкоштовний телефонний номер 111.
  • Після активації сім-карти вам потрібно буде відправити СМС зі словом «Акція» на безкоштовний службовий номер 7754.
[adsforwp id=”10622″]

Деталі акції, адреси магазинів і моделі смартфонів, які беруть участь в акції, можна подивитися на офіційному сайті Vodafone. Там же можна ознайомитися і з додатковими умовами.

Vodafone

Нагадуємо, нещодавно компанія Vodafone повідомила про те, що тарифи з лінійки Vodafone 4G Smart подорожчають на суму від п’яти до двадцяти гривень, залежно від конкретного тарифного плану. При цьому умови Vodafone 4G Smart XS і Vodafone 4G Smart М не зміняться, а в тарифному плані Vodafone 4G Smart S стане в два рази більше хвилин на всі номери по Україні. Компанія пояснює це подорожчання тим, що мережі високошвидкісного інтернету дуже дорого підтримувати. Експерти також вказують на іншу можливу причину подорожчання: плановану «торгову війну» з компанією Київстар за звання першого оператора нашої країни за кількістю абонентів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button