Номери телефонів Vodafone можна буде від’єднувати і переносити в мережу Kyivstar і навпаки

Зараз на головній

Представники найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні – Vodafone і Kyivstar, підтвердили інформацію про співпрацю, яка дозволить абонентам переносити свої номери з мережі одного постачальника послуг до іншого. Процедура буде дуже проста, однак існують серйозні ризики почастішання випадків шахрайства.


Рішення з приводу інтеграції номерів було прийнято ще в липні, коли керівники «великої трійки операторів мобільного зв’язку» обговорювали деталі на черговому засіданні Нацкомісії. Члени комісії вирішили, що будь-який користувач номера Vodafone і Kyivstar може змінювати оператора в любий момент. Для цього йому потрібно буде відправити заявку своєму нинішньому постачальнику послуг у вигляді SMS, потім підтвердити своє рішення. В результаті поточний номер буде видалений з ланцюга оператора і перенесений в сферу обслуговування його партнера.

Киевстар

Олександр Когут, директор регуляторного забезпечення Kyivstar, попереджає, що нововведення активізує шахраїв, які стануть намагатися використовувати функцію для перехоплення номерів користувачів. Наприклад, отримавши контроль над даною комбінацією цифр злочинець зможе входити в акаунти платіжних систем і соціальних мереж, до яких номер прив’язаний. Також нововведення може перешкодити повернути номер у випадку його втрати. Когут попереджає – попередьно перенесений та втрачений аккаунт повернути не вдасться, так як він видаляється з бази оператора і переноситься в іншу систему.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,086Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Які додатки та програми треба встановити на смартфон, щоб легко знайти його у випадку крадіжки

Сьогодні гаджети зберігають не тільки повідомлення і фотографії, а й конфіденційні особисті відомості. Крадіжка або втрата телефону може спричинити...

Більше схожих статей