Vodafone

Номери телефонів Vodafone можна буде від’єднувати і переносити в мережу Kyivstar і навпаки

Vodafone

Представники найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні – Vodafone і Kyivstar, підтвердили інформацію про співпрацю, яка дозволить абонентам переносити свої номери з мережі одного постачальника послуг до іншого. Процедура буде дуже проста, однак існують серйозні ризики почастішання випадків шахрайства.


Рішення з приводу інтеграції номерів було прийнято ще в липні, коли керівники «великої трійки операторів мобільного зв’язку» обговорювали деталі на черговому засіданні Нацкомісії. Члени комісії вирішили, що будь-який користувач номера Vodafone і Kyivstar може змінювати оператора в любий момент. Для цього йому потрібно буде відправити заявку своєму нинішньому постачальнику послуг у вигляді SMS, потім підтвердити своє рішення. В результаті поточний номер буде видалений з ланцюга оператора і перенесений в сферу обслуговування його партнера.

Киевстар

Олександр Когут, директор регуляторного забезпечення Kyivstar, попереджає, що нововведення активізує шахраїв, які стануть намагатися використовувати функцію для перехоплення номерів користувачів. Наприклад, отримавши контроль над даною комбінацією цифр злочинець зможе входити в акаунти платіжних систем і соціальних мереж, до яких номер прив’язаний. Також нововведення може перешкодити повернути номер у випадку його втрати. Когут попереджає – попередьно перенесений та втрачений аккаунт повернути не вдасться, так як він видаляється з бази оператора і переноситься в іншу систему.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Прощайте паролі та картки: знімати і відправляти гроші через ПриватБанк можна по новому

В минуле

Як зрозуміти, що в смартфоні «оселився» вірус?

В майбутнє

Також буде цікаво