Vodafone

Vodafone розігнав інтернет до рекордних 733 Мбіт\сек

Українське представництво Vodafone продовжує займатись розбудовою своєї інфраструктури та впроваджувати новітні технології, незважаючи на карантин. Оператор мобільного зв’язку спільно з компанією Nokia та за погодженням з НКРЗІ, заміряли швидкості на сучасному обладнанні AirScale, що підтримує стандарт 5G.


Техніки Vodafone перевірили використання частотного ресурсу 2100 МГЦ та агрегацію 3 каналів у системі LTE. Після тестів на базовій станції вдалося досягти швидкості в 733 Мбіт\сек. Цікаво, що навіть під час замірів передача даних не була нижчою за 500 Мбіт/сек, і це також є гідним результатом.

Перевірка свідчить, що систему LTE можна використовувати для вже наявних частотних ресурсів операторів мобільного зв’язку. Тому, впровадження цієї технології є важливим етапом для подальшого розвитку телекомунікаційної сфери України.

Минулого року Vodafone встановив швидкісний рекорд в Одесі – показники передачі інформації мережі 4G досягли 538 Мбіт\сек. В Києві обмін даними склав 525 мегабіт за секунду.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button