Vodafone нараховує по 10 Гб інтернету, 1000 хвилин та безліміт на соцмережі: отримають тільки обрані

Треба прочитати

Мобільний оператор “Vodafone Україна” з 1 квітня починає нараховувати медичним працівникам – клієнтам передплаченого сервісу і контрактної форми обслуговування додаткові хвилини і гігабайти, повідомила прес-служба компанії в середу.


Оператор, зокрема, обіцяє нараховувати медпрацівникам по 10 Гб мобільного інтернету і 1 тис. хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі. Крім того, Vodafone обіцяє безкоштовно надати медикам безлімітний доступ до соціальних мереж (Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest) і мессенджерам (текстові та графічні повідомлення в Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat).

Компанія пояснює, що для того, щоб скористатися послугою, необхідно відправити SMS на номер 7777 або заповнити заявку на http://likar.vodafone.ua. Безкоштовні хвилини, гігабайти і доступ до соціальних мереж і мессенджерам будуть призначені протягом п’яти днів після верифікації номера Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Використовувати їх можна буде протягом 30 днів з моменту призначення. Про призначення послуг абонент отримає SMS-повідомлення.

Якщо номер телефону на даний момент не внесений в електронну базу системи охорони здоров’я, абонент отримає відповідне SMS-повідомлення. В такому випадку лікареві знадобиться внести номер телефону в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи або зареєструватися, звернувшись в кадрову службу свого медичного закладу. Потім необхідно буде повторно відправити запит на активацію 10 Гб мобільного інтернету і 1 тис. Хвилин для дзвінків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей