Новини

Vodafone запустив «халявний» тарифний план за 30 гривень

Як відомо, чим менше будь-яка компанія просить за свої послуги, тим ширше коло людей захоче такі використовувати на постійній основі, адже за рахунок цього вдасться економити великі суми грошей у довгій перспективі. Одним з найбільших в Україні операторів зв’язку є Vodafone, він робить все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей використовувало його фірмові послуги. Спеціально для того, щоб наростити чисельність клієнтів, компанія вирішила запустити кращий «халявний» тарифний план за 30 гривень, тобто він обходиться в украй скромну суму грошей, віддавати яку потрібно щомісяця. Натомість абонент отримує вигідні умови обслуговування, здатні зацікавити будь-кого.

Так, зокрема, при підключенні собі такого тарифного плану абонент отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі міські , 50 повідомлень SMS на день за 1 гривню, а також 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с по всій Україні без будь-яких прихованих обмежень і несподіваних списань грошових коштів з рахунку.

Vodafone

Що пропонує Vodafone 4G Smart XS

 

Базова вартість пакетів послуг на місяць 30 грн Вартість послуг понад пакет
4G/3G Інтернет 1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1,50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 1 грн/шт.

Як підключити тариф

Тариф Vodafone 4G Smart XS доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію. Якщо Ви отримали таку пропозицію і бажаєте змінити свій поточний тариф на Vodafone 4G Smart XS, виконайте кілька простих кроків:

  • здійсніть перехід запропонованим Вам способом;
  • після зміни тарифу поповніть рахунок на суму від 30 грн одним платежем для підключення пакета послуг на місяць; або, якщо після зміни тарифу на рахунку вже є більше ніж 30 грн – наберіть *101*444#  і пакет послуг на місяць підключиться протягом декількох хвилин;
  • як тільки Ви отримаєте SMS про підключення пакета послуг на місяць, ми рекомендуємо вимкнути, а потім увімкнути телефон.

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button