Новини

Vodafone запустив «халявний» тарифний план за 30 гривень

Обговорення
Vodafone

Як відомо, чим менше будь-яка компанія просить за свої послуги, тим ширше коло людей захоче такі використовувати на постійній основі, адже за рахунок цього вдасться економити великі суми грошей у довгій перспективі. Одним з найбільших в Україні операторів зв’язку є Vodafone, він робить все можливе для того, щоб якомога ширше коло людей використовувало його фірмові послуги. Спеціально для того, щоб наростити чисельність клієнтів, компанія вирішила запустити кращий «халявний» тарифний план за 30 гривень, тобто він обходиться в украй скромну суму грошей, віддавати яку потрібно щомісяця. Натомість абонент отримує вигідні умови обслуговування, здатні зацікавити будь-кого.


Так, зокрема, при підключенні собі такого тарифного плану абонент отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі міські , 50 повідомлень SMS на день за 1 гривню, а також 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с по всій Україні без будь-яких прихованих обмежень і несподіваних списань грошових коштів з рахунку.

Vodafone

Що пропонує Vodafone 4G Smart XS

 

Базова вартість пакетів послуг на місяць 30 грн Вартість послуг понад пакет
4G/3G Інтернет 1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1,50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 1 грн/шт.

Як підключити тариф

Тариф Vodafone 4G Smart XS доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію. Якщо Ви отримали таку пропозицію і бажаєте змінити свій поточний тариф на Vodafone 4G Smart XS, виконайте кілька простих кроків:

 • здійсніть перехід запропонованим Вам способом;
 • після зміни тарифу поповніть рахунок на суму від 30 грн одним платежем для підключення пакета послуг на місяць; або, якщо після зміни тарифу на рахунку вже є більше ніж 30 грн – наберіть *101*444#  і пакет послуг на місяць підключиться протягом декількох хвилин;
 • як тільки Ви отримаєте SMS про підключення пакета послуг на місяць, ми рекомендуємо вимкнути, а потім увімкнути телефон.
Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

У продаж надійшов новий бюджетник від Nokia у цікавому форм-факторі

В минуле

Samsung Galaxy S11 можна буде платити на касах без NFC

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

 • Союз 001

  Не дуже вірю в водафон. Можливо кілька варіантів подальшого розвитку подій:
  1. Через кілька місяців ваш диво пакет стане замість 30грн – 100грн і ви вже не зможете його здешевити. Доведеться змінити номер
  2.В комплекті до 30 грн почнуть приходити супутні “пільгові” платні послуги: мелодія на дзвінок, мелодія для рінгтону, новини і т.д. (доречі це улюблена фішка водафону)
  3.Картки з подібним тарифним планом почнуть глючити тому, що в системі щось не працює. І доведеться переходити платно на інший захмарний тариф.
  Водафон майстер акційного розводу своїх клієнтів.
  Доречі. У мене зараз підключено абсолютно безплатно і без моєї згоди якась платна фігня, яка мені не потрібна, але за яку я сплачую гроші. Щоб скасувати цю послугу я повинен провести якісь маніпуляції і сплатити гроші. Не можу розібратись як її відключити. А в сервісний центр забуваю зайти. (А як не забуваю, то там потрібно вистояти чергу).Вам таке диво ніколи не дарував водафон?
  Чому існуючих абонентів перевели на 70-80грн замість 40грн? А тут пишуть про акційні 30грн?
  До речі. Коли мені подзвонили і запропонували в телефонному режимі підключитись до додаткових послуг водафона, я попросив їх скасувати мою дивопослугу. На що мені повідомили : дівчинка не має для цього повноважень. Тобто втюхати нові послуги має повноваження, а те, що я прошу – немає. Виглядає дивно.
  Даруйте за коментар, але наболіло, і дістав цей водафон до нирок.

  • Евгений Tonikov

   Нормальный оператор, но 1 Гб интернета за 30 грн не удивляет, у lifecell 20 грн. / 20gb. Киевстар тоже деньги снимает помимо месячного тарифа, 15 грн за абонплату. Давно не было Киевстар и не будет. Думаю перейти на Lycamobile.

 • Janusz Kamiński

  Вдалося підключити один із тарифів – 4GSmart XS. Поділився досвідом у відео: https://www.youtube.com/watch?v=SapXtMNf5S8

Комментарии для сайта Cackle