Vodafone

Vodafone запустив послугу, про яку так просили українці

Обговорення
Vodafone

«Vodafone Україна» запустила продаж віртуальних карток для мобільного зв’язку еSim. Придбати оновлену SIM-карту можна вже від сьогодні, 27 липня. Знайти товар користувачі зможуть на сайті компанії «Vodafone Україна» в режимі онлайн.


Як повідомили в прес-службі компанії Vodafone, на те, що запуск буде актуальним, вказують останні дані. А саме протягом шести місяців фахівці спостерігали значне збільшення кількості пристроїв з відповідним пристосуванням. Так відсоток проникнення еSim смартфонів в мережі «Vodafone Україна» збільшився до 60.

Тож результати досліджень показали, що нова технологія доступна для користувачів наступного обладнання: iOS (iPhone XS, XR, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX; iPad 3rd generation, PRO, AIR, MINI 5; iPad 7th generation), Android (Samsung Fold, S20, S20+, S20 Ultra, Z Flip; Google Pixels 2, 3, 4; Motorola RAZR; Huawei P40), а також Microsoft Surface Pro 5.

iPhone iCloud

Як пояснив оператор, еSim дає можливість користувачам більше не використовувати фізичні SIM-карти. Щоб використовувати віртуальну карту виробники дещо модернізували сучасні пристрої. Для застосування новинки достатньо буде просканувати QR-код. У результаті – придбати чи замінити SIM-карту стане можливо не виходячи з дому. Тобто користувачі зможуть зекономити свій час, адже не доведеться йти в магазин, щоб отримати карту фізичну.

Завдяки eSIM власники mono-SIM смартфонів зможуть користуватися декількома профілями з одного пристрою. Кількість цих профілів варіюватиме в межах 10, відповідно до передбачених виробником установок. Ще однією додатковою перевагою оновлених SIM-карт стане поява можливості використовувати eSIM на пристроях, що не оснащені слотами.

Vodafone

Тож запуск цієї нової технології допоможе користуватися послугами мобільного зв’язку без фізичної SIM-карти наприклад, на планшетах, повідомили в компанії «Vodafone Україна».

Така послуга була запущена ще на початку 2019 року. Спільними зусиллями українська і французька компанії дали користувачам можливість оформити eSIM, як альтернативу фізичній SIM-карті. Проект реалізований дочірньою компанією Укертелекому «Тримоб» і французькою фірмою IDEMIA.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Microsoft зобов’язує всіх користувачів оновитися до останньої Windows 10

В минуле

Полный список смартфонов Xiaomi, получивших прошивку MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікаво