VodafoneНовини

Vodafone хоче знищити Київстар за допомогою $ 1 млрд

Обговорення
Vodafone

Як повідомляє портал «Ліга.tech», компанія Vodafone Україна вирішила залучити понад мільярд доларів інвестицій від західних партнерів. Нагадаємо, що сам по собі оператор приносить близько 1,8 млрд доларів прибутку, а куплений він був трохи більше, ніж за 750 мільйонів доларів. Тобто мова йде не про просте покриття вартості покупки, а про якісь великі фінансові вливання. Для чого ж вони потрібні?


Версія експертів: торговельні війни

На думку колишнього глави компанії «Київстар» Петра Чернишова, Vodafone потрібні такі великі фінансові вливання для того, щоб стати оператором номер один в Україні. На даний момент найбільшим постачальником мобільних послуг є саме Київстар, Водафон всю свою історію дихає конкуренту в потилицю, але перегнати його не в силах.

Також існує точка зору, що Водафон може спробувати придбати якогось з фіксованих операторів, наприклад, «Волю». Однак вартість даного провайдера оцінюється в двісті мільйонів євро, ніяк не в мільярд. Так що більшість експертів все-таки схиляються до версії з «торговою війною».

Vodafone

В цілому, можна припустити якусь комбіновану версію. Так, компанія може витратити двісті мільйонів на розвиток мереж четвертого покоління, ще стільки ж – на придбання нового стаціонарного оператора, а ті шістсот мільйонів, що залишилися – на спроби обійти Київстар. Цікавий і той факт, що компанія Backcell, яка придбала Водафон, і її керівництво не надто схильні до розвитку своїх послуг, вважаючи за краще підтримувати на гідному рівні те, що вже є. Тобто даний досвід для них обіцяє стати унікальним, і обернутися як тріумфом, так і поразкою.

Розвиток послуг

В першу чергу, як вважають експерти, гроші будуть витрачені на розвиток мережі 4G. Вважається, що покриття всієї України високошвидкісними мережами четвертого покоління обійдеться кожному з операторів приблизно в двісті мільйонів доларів (п’ять мільярдів гривень). Досить багато грошей піде також і на підготовку до введення 5G-інтернету, про що ми вже неодноразово писали. Якщо дійсно планується ввести мережі п’ятого покоління якомога раніше, а в ідеалі – вже в наступному році, як мінімум в найбільших містах України, то фінансові витрати будуть дуже і дуже значними.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Нове оновлення Windows 10 починає “тормозити” систему

В минуле

Смартфони визнали переносчиками коронавірусу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1654011904872580/ Саша Ротор

    Обоє оператори жадюги а послуги лайно в останній рік

Комментарии для сайта Cackle