Новини

iPhone 11 вже продаються: ціна просто космічна

Обговорення
iPhone 11

Компанія Caviar, відома своїми неймовірно дорогими варіантами популярних смартфонів, задовго до офіційного анонса відкрила на своєму сайті попереднє замовлення на смартфони Apple 2019 року випуску.


Колекція iPhone 11 включає різноманітні моделі з незвичайною обробкою від над-дорогого Universe Diamond від $49 990 до захищеного від дії вогню, води і морозу Apollo 11, створеного на честь 50-річчя висадки на Місяць і вартістю від $4900. Вся серія в більшій чи меншій мірі має відсилання до космосу і його освоєння. 

Смартфони виконані в легко пізнаваному дизайні з квадратною камерою, яка так добре відома шанувальникам Apple за чутками. Детальні характеристики Caviar поки не розголошує. До моменту офіційного анонса iPhone 11 ціни також можуть змінитися. 

iPhone 11

Серія iPhone 11 може бути анонсована на прес-заході 10 вересня. Точну дату презентації Apple поки не розкрила. Головним нововведенням серії повинен стати перехід на потрійні камери у старших моделей і на подвійну у молодшої моделі. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei ставитиме в свої бюджетники 5G модеми від MediaTek

В минуле

Samsung Galaxy Note10 + по продуктивності фактично аналог Galaxy S10 +

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Надежда Харабовская

    цена космос , а на вид как лайно …

    • John Doe

      Денег нет на него, вот и бесишься.

Комментарии для сайта Cackle