Vodafone

Vodafone різко підняв ціни на свої тарифи

Компанія Vodafone досить відчутно піднімає ціни на свої тарифні плани з 27 лютого поточного року. Повідомлення про це почали масово отримувати абоненти тарифних планів Vodafone 4G Smart, повідомляють користувачі соцмереж. Причиною названо «зростання вартості обслуговування інфраструктури», як пише сам оператор в своїх СМС-повідомленнях.


Нові тарифні плани: змінилася вартість

Процес перегляду цінової політики вже почався, але поки що не завершений, і в теорії Vodafone може змінити попередні цифри, хоч це і малоймовірно. Ось як зміняться тарифні плани з лінійки Vodafone 4G Smart:

  • Vodafone 4G Smart XS подорожчає з 30 до 35 грн в місяць. Умови залишаться колишніми: один гігабайт мобільного інтернету і сто хвилин на дзвінки по всій Україні на будь-які номери.
  • Vodafone 4G Smart S подорожчає сильніше – з п’ятдесяти гривень до шістдесяти п’яти. П’ять гігабайт інтернет-трафіку не зміняться, але дзвінків по Україні побільшає в два рази – не сто хвилин, а двісті.
  • Нарешті, тарифний план Vodafone 4G Smart M подорожчає більше за інших, на двадцять гривень – з дев’яноста до ста десяти на місяць. Всі умови залишаться незмінними, користувачі як і раніше будуть отримувати дев’ять гігабайт інтернету і триста хвилин дзвінків по всій Україні.
[adsforwp id=”10622″]

Як ми вже писали, для того, щоб підключитися до одного з тарифних планів лінійки Vodafone 4G Smart, ви повинні спочатку отримати спеціальне смс із запрошенням. Чи будемо ми отримувати нові запрошення, поки що невідомо.

Vodafone

Причини подорожчання тарифних планів цілком очевидні: компанії Vodafone дійсно потрібно розгорнути мережі четвертого покоління по всій Україні, і готуватися до введення 5G. До того ж азербайджанцям з Backcell як і раніше все ще потрібно окупити ту суму, за яку вони купили Водафон у росіян з МТС. До речі, обіцянок вони не дотримали: раніше заявлялося, що ціни підвищуватися не будуть. Також ми змушені констатувати, що були неправі ті експерти, які говорили: Vodafone пустить мільярд доларів інвестицій на поліпшення інфраструктури. Ні, інфраструктуру покращуватимуть за рахунок підвищення цін – тобто новозалучений мільярд доларів дійсно піде на торговельну війну з «Київстар», як ми і попереджали.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button