Softnews

Додаток «Дія» не сподобався українцям, і ось чому

Додаток «Дія» був заявлений як дуже корисне нововведення від Міністерства цифровий трансформації, яке дозволить громадянам користуватися величезною кількістю державних послуг за допомогою смартфона. Ідея дуже хороша і правильна, але ось якою вона вийшла в реальності? На даний момент рейтинг на Плеймаркеті у додатка «Дія» – трохи вище трьох балів з п’яти. Негативних відгуків вистачає з головою. Що ж в першу чергу не подобається громадянам? Давайте ж розберемося і з’ясуємо – невже одна з найгучніших інновацій виявилася пшиком, або ж це звичайні релізні проблеми, які потенційно можна виправити?


На що скаржаться українці?

У соціальних мережах громадяни дуже активно діляться проблемами, що виникли у них через додаток «Дія». Так, один користувач без зайвих вагань назвав свою історію «кримінальним трилером». У фейсбуці він розповів: після підключення до додатку карток всі вони виявилися заблоковані виконавчою службою. Історія проста і може статися з кожним. Ще навесні чоловік перевищив швидкість, за що отримав штраф в розмірі 255 гривень. Штраф він відразу ж сплатив і вже думати про нього забув, поки не вирішив зареєструватися в «Дії». На думку додатка, штраф він не заплатив, і всі його карти заблоковані – в результаті чоловік не може ані зняти з них гроші, ані оплатити ними що-небудь (в тому числі і штраф). Замкнуте коло. Користувачі пишуть: чоловік такий не один. Дивіться самі на один з скріншотів:

З відгуків в Плеймаркеті теж можна дізнатися багато корисного. Дуже багато українців скаржаться на те, що їх документи не завантажуються в додаток. На другому місці за чисельністю – скарги на криву оптимізацію, через яку «Дія» відмовляється працювати на цілому ряді смартфонів і версій Android, в основному старих. Мінціфри рекомендує звертатися в службу технічної підтримки, але там немає живих операторів, тільки бот, чия ефективність залишає бажати кращого.

[adsforwp id=”10622″]

Проте, далеко не всі відгуки негативні – багато хто оцінив «Дію»як корисний додаток. Так що ми, хоча і змушені визнати, що старт програми вийшов проблемним, все ж сподіваємося на краще.

А ви вже пробували ставити додаток на ваш смартфон. Дайте знати в коментарях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button