Hardnews

В Україні почалися массові блокування смарт-телевізорів

Безліч українців скаржаться на своїх сторінках в соціальних мережах: смарт-телевізори від компанії Samsung відмовляються належним чином працювати на території нашої країни. У зоні ризику – всі телевізори, ввезені будь-ким, крім офіційних дистриб’юторів Samsung. Дана проблема виникла на початку лютого, коли з’явилися перші повідомлення про те, що на екранах новопридбаних телевізорів з’являються повідомлення на кшталт «This TV is not fully functioning in this region» (Даний телевізор не може використовувати всі функції в цьому регіоні). Здебільшого виявляються недоступними смарт-функції, такі, як перегляд YouTube, Netflix і інших онлайнових відеосервісів. В першу чергу з проблемою зіткнулися користувачі, які придбали телевізори від Самсунг в інтернет-магазинах – то, що вони були в оригінальних упаковках і з усіма належними документами, ситуацію не врятувало.


Баг чи спланована політика?

Повідомлення про подібні проблеми надходять не тільки з України. Скаржаться на недоступність смарт-функцій і жителі інших країн, в основному колишнього Радянського Союзу: Росії, Молдови, Білорусі. Користувачі з Російський Федерації звернулися до центрального офісу компанії Samsung в Москві. Їм там повідомили, що така політика компанії: пристрої можуть використовувати всі функції виключно в тій країні, де вони були придбані.

Також значна частина пристроїв просто не сертифікована для роботи в східноєвропейському регіоні. Через це страждає не тільки доступність основних функцій, заради яких багато і купують телевізори від Samsung. Недоступним часто виявляється і якісна, відповідна належним міжнародним стандартам компанії Samsung Electronics, технічна підтримка. Нарешті, у деяких сервісів є обмеження на територію, де їх можна застосовувати.

Smart TV

Користувачі з України, Білорусі, Молдови, Казахстану отримали аналогічні відповіді від компанії Самсунг. Де наша не пропадала, звичайно: спритні українці, білоруси і росіяни встановлюють VPN, залазять в настройки, використовують голосове управління і використовують безліч інших методів, щоб обійти вкрай незручні регіональні обмеження Samsung.

Аж до серпня минулого року таких проблем в Україні не виникало: в нашій країні продавалися телевізори, зібрані на території Російський Федерації. Судячи з усього, вони вважали весь колишній Радянський Союз однією «територією». Навіть зараз телевізори, куплені росіянами в офіційних магазинах, працюють коректно. По всій видимості, перед нами зараз в наявності труднощі своєрідного «перехідного періоду».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button