Інші оператори

Новий мобільний оператор запустив безпрецедентно дешевий тариф

Чим щедріші умови обслуговування своїх клієнтів може запропонувати будь-яка телекомунікаційна компанія, тим ширше коло людей захоче їх використовувати, причому саме на постійній основі. На радість всіх громадян України, які вже втомилися знову і знову віддавати гроші за голосовий зв’язок, мобільний інтернет і повідомлення SMS, тепер всі ці послуги можна отримувати набагато дешевше. Все це стало можливим завдяки новому стільниковому оператору, який запустив в Україні ряд безпрецедентно дешевих тарифних планів.


Найоптимальнішим в тарифній лінійці є пропозиція під назвою “Все в одному S”. Запущений тариф дозволяє підключатися до мереж 2G, 3G, а вже цього року повинна з’явитися підтримка 4G LTE, і використовувати всі ті можливості, які в таких можуть бути доступні. При цьому, у нового тарифного плану зовсім немає роумінгу, що робить можливим його повноцінне використання як в межах домашнього регіону, так і на рівні всієї Україні без будь-яких складнощів і обмежень. За рахунок такої особливості можна легко і просто переміщатися по країні, абсолютно не відчуваючи при цьому ніяких обмежень.

Оператор

За словами стільникового оператора, кожен його клієнт щомісяця отримує 8 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 30 Мбіт/с, а витрачати весь цей пакет трафіку можна на перегляд фільмів і прослуховування музики. Дозволено з його допомогою навіть роздавати доступ до глобальної мережі на інші електронні пристрої по Wi-Fi, Bluetooth і USB, а ще, крім того, можна завантажувати торренти, розраховуючи при цьому на максимальну швидкість. В іншому, запущений тариф містить в собі 650 хвилин дзвінків на будь-які номери України, в тому числі навіть на міські. Не обійшлося і без пакета SMS в кількості 50, відправка яких можлива на будь-які українські номери. Дзвінки та СМС в середині мережі і зовсім не тарифікуються.

[adsforwp id=”10622″]

Все це своїм клієнтам пропонує стільниковий оператор «Lycamobile» всього за 50 гривень на місяць, що неймовірно дешево в порівнянні операторів “Великої трійки”.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button