lifecell

Стільниковий оператор lifecell запустив найоптимальніший тарифний план

Для мільйонів українців вкрай важлива кожна гривня, і саме тому дуже багатьом доводиться сильно економити гроші, відмовляючи собі в тих чи інших задоволеннях. Особливо багато грошей витрачається на оплату різних телекомунікаційних послуг, тому що такі коштують досить дорого, а платити гроші за такі потрібно кожен місяць. Втім, на щастя, тепер у всіх громадян України є відмінна реальна можливість змінити своє життя на краще, почавши віддавати за голосовий зв’язок, мобільний інтернет і текстові повідомлення SMS набагато менше коштів, ніж будь-коли раніше. Все це стало можливим завдяки стільниковому оператору lifecell, який запустив напевно найвигідніший в Україні тарифний план.


Всі включені в тариф можливості в повній мірі працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами, а доплачувати при цьому за що-небудь грошові кошти зовсім не потрібно. За рахунок такої «фішки» можна переміщатися по всій Україні і абсолютно скрізь, де у lifecell є фірмова зона покриття, всі послуги зв’язку компанії будуть в повній мірі доступні без будь-яких обмежень і вимог додаткових платежів.

lifecell

Щомісяця в рамках запущеного тарифу абонент отримує 500 хвилин дзвінків на всі номери по Україні, причому здійснювати голосові дзвінки дозволено навіть на міські номери. Вхідні дзвінки завжди безкоштовні, а усередині мережі lifecell діє повний безліміт, за рахунок якого з іншими клієнтами цієї компанії можна спілкуватися нескінченно багато, довго і часто, роблячи все це без зайвих складнощів і обмежень. Пакет повідомлень SMS в тарифний план включати не стали, щоб не робити його більш дорогим, але зате всі абоненти, які його собі підключать, можуть розраховувати на цілих 15 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості з усіх можливих, а досягати вона здатна величезного значення в 300 Мбіт / с.

Жара

Для таких відомих і поширених в Україні сервісів і соцмереж, як Facebook, Instagram, Twitter, Facebook Messenger надається повністю необмежений інтернет-трафік. За рахунок такої особливості основний пакет трафіку витрачатися зовсім ніяк не буде, і це робить запущений тарифний план вкрай привабливим. Платити за нього потрібно всього-на-всього по 70 гривень на місяць, причому це не акція, а постійна пропозиція, скористатися яким по такій низькій вартості можуть всі бажаючі. Новий тарифний план називається «Жара Go Plus», а пропонує його підключити стільниковий оператор Tele2 на таких вигідних і привабливих умовах у багатьох регіонах України.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. Брехня!!!читайте уважно умови тарифного плану!!скористатись за такою ціною можна лише в деяких районних центрах,якщо поїхати у місто то додатково потрібно за все платити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button