Hardnews

Відкриття Олімпійських ігор у Парижі транслюватимуть за допомогою 200 смартфонів Galaxy S24 Ultra

Південнокорейський техногігант є одним із головних спонсорів літніх Олімпійських ігор 2024 року. Компанія вирішила використати своє становище для реалізації потужної маркетингової акції.

Samsung планує транслювати церемонію відкриття ігор за допомогою фірмових флагманів. Для цього компанія підготувала 200 смартфонів Galaxy S24 Ultra і стільки ж спеціальних кріплень. Пристрої будуть розміщені на стійках уздовж усього маршруту національних делегацій. З них 85 девайсів встановлять на носовій і кормовій частинах кораблів, які везтимуть спортсменів Сеною.

Щоб здійснити це, знадобляться не тільки смартфони. Камери мобільних пристроїв транслюватимуть 4K у HDR через приватну мережу 5G, яку розгорне оператор Orange. Для цього знадобиться встановити понад десять антен уздовж річки – проєкт стане першою автономною 5G-мережею у Франції. Дивитися трансляцію можна буде з будь-якої точки планети.

Для Samsung це чудова можливість продемонструвати можливості своєї продукції і звернути увагу на нові пристрої, які вона збирається показати на заході Unpacked.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button