Hardnews

Експерти назвали три речі, які екстрено потрібно робити зі смартфоном, що сильно перегрівся

Навіть щойно куплений смартфон може сильно перегрітися й в результаті цього просто вийти з ладу. Причин, чому така техніка перегрівається — безліч. Банально телефон пробув деякий час під відкритим сонячним промінням. Особливо це поширена проблема в літній період коли на вулиці спека й телефон може перегрітися навіть перебуваючи у кишені, чи сумці. Також, гаджет може перегрітися, якщо довго та безперервно розмовляти телефоном, або ж просто грати у якісь ігри. Ще одна ситуація коли смартфон може сильно перегрітися — тривале його заряджання. Саме тому експерти радять не перетримувати девайс на зарядці довше ніж це потрібно, а також в жодному разі не залишати його заряджатися на всю ніч.

Що робити, якщо смартфон вже перегрівся?

Зарядка

Фахівці називають три прості речі, які слід негайно виконати якщо ви помітили, що смартфон сильно перегрівся:

  1. Негайно зніміть зі смартфона чохол, якщо він в ньому. Так телефон швидше зможе охолонути.
  2. Вимкніть гаджет, або ж як мінімум ввімкніть режим “Політ”, в протилежному випадку смартфон може самостійно вимкнутись, чи почати екстрено перезавантажуватись.
  3. Помістіть телефон у прохолодне місце, куди не потрапляє сонячне проміння. Однак й в холодильник його поміщати в жодному разі не потрібно. Не варто піддавати телефон різким температурним перепадам.

Інколи, якщо це можливо, фахівці радять ще й додатково від’єднувати акумулятор від телефона. В деяких моделях це можливо зробити знявши кришку з заднього корпуса.

Перегрівання смартфона дуже небезпечне й може спровокувати поломку акумулятора, чи навіть його вибух. Така ситуація вже є небезпечною не лише для гаджета, а й для його власника.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button