Новини кіно

3 нові українські серіали, які можна переглянути за вихідні

В цих трьох серіалах лише по чотири серії, тож це чудовий варіант на вихідні чи на кілька вечорів. Навіть попри виклики війни український кінематограф продовжує розвиватися та радує українців новими роботами. Сьогодні розповімо про 3 нові серіали, які вийшли у 2024 році. 

Серіал “Одна родина” 

В цьому серіалі розповідається історія Оксани Романюк, дівчини з заможно родини фермерів з півдня Україна. Оксана цікавиться мистецтвом та вирушає за кордон, де успішно навчається та працює. Згодом вона повертається додому на канікули, де і зустрічає Максима. 

Між молодими людьми спалахує іскра, але вони мусять приховувати стосунки через ворожнечу між їхніми новинами. Згодом Максим гине на фронті, а Оксана залишається в окупації. Щоб вижити. вона змушена звернутися за допомогою до ворога родини. 

Серіал “Невістка”

В ньому йдеться про молодого чоловіка, який шукає своє місце в житті та готовий на все заради кохання.
Головного героя звати Костянтин Коваленко, це сміливий та працьовитий юнак. Він кохає Ольгу — доньку банкіра, але її батько проти стосунків. Щоб довести, що він достойний Ольги, Костя вирушає у подорож, сподіваючись розбагатіти. 

Поки Костя відсутній, до Ольги залицяється син прокурора. Коли Костя повертається в місті відбуваються небезпечні події. Він зробить все, щоб розплутати інтриги та подолати перепони, щоб бути разом з Ольгою. 

Серіал “Тільки живи”

В цьому 4-серійному серіалі розповідається про хлопця, в якого війна забрала все, але дала можливість знайти кохання та нове покликання, а також зрозуміти справжні цінності. 

Серіал розповідає історію молодого режисера Вітьки, який мріє створити шедевр та потрапити на міжнародний кінофестиваль. Його плани руйнує війна, і йому доводиться переосмислити життя. Він закохується в активістку, але вона вирушає на фронт. Тоді Вітька намагається знайти її, спочатку стає волонтером, а потім приєднується до лав ЗСУ. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button