Softnews

Названо найпопулярніший месенджер серед українців

Якщо на початку десятиліття практично всі форуми і блоги були витіснені соціальними мережами, то в другій половині десятиліття почався масовий відтік користувачів в месенджери. Серед українців він тільки посилився після блокування «Вконтакті» та «Однокласників». Далеко не всім підійшов Фейсбук з його незручним інтерфейсом і всюдисущою цензурою – адміністрація банить кого попало за все, що вважає «мовою ненависті». Так що зараз в нашій країні досить складно знайти людину старше десяти і молодше шістдесяти років, яка не користується мессенджерами. Але який же з них українці вважають за краще найбільше?


Мессенджер номер один в нашій країні

Як повідомляють незалежні експерти з організації Kantar, станом на кінець 2019 найпопулярнішим в Україні був месенджер Viber японської компанії Rakuten. Він був встановлений на 96% смартфонів жителів нашої країни. В основному додатком користується молодь. 33% користувачів програми – люди у віковій категорії 25-34 роки, ще 16% – 18-24 роки. В основному його використовують в Києві, Харкові та Львові. До 14% всіх користувачів месенджера складають саме жителі столиці. 5% всіх людей, у яких на смартфонах встановлений Вайбер, проживають у Львові, і ще чотири відсотки – в Харкові.

Viber - найпопулярніший месенджер серед українців
Viber – найпопулярніший месенджер серед українців

Що стосується гендерного розподілу, то серед користувачів Вайбера більше жінок – 55%. Вважаємо, це пов’язано не стільки з якоюсь особливою дружністю месенджера до представниць прекрасної статі, скільки з тим, що серед користувачів Вайбера багато людей у ​​віці тридцяти років і старше. У цій віковій категорії жінок стає більше, ніж чоловіків.

[adsforwp id=”10622″]

Дзвонять по Вайберу найчастіше кияни – на столицю припадає близько 14% від усіх скоєних в країні вихідних дзвінків. 4,5% відбувається у Львові, трохи менше – в Харкові (4%). За два відсотки дзвінків припадає на Запоріжжі і Дніпро. Цікаво, що в Одесі, а також у великих містах Західної та Центральної України (крім Львова) користувачів Вайбера порівняно небагато. На другому місці за популярністю після Viber в нашій країні йде Telegram, на третьому – WhatsApp. Серед месенджерів, призначених в основному для персональних, комп’ютерів українці досі користуються в першу чергу Скайпом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button