Новини

Запроваджено нову процедуру: торкнеться всіх власників карток від Ощадбанку

В Україні запровадили спеціальну процедуру. Ця важлива новина стосується всіх українців, які мають картки Ощадбанку. 

В пресслужбі Ощадбанку звернулися до своїх клієнтів з важливим поясненням. Ця інформація актуальна не для всіх клієнтів банку, а лише для переселенців — внутрішньо переміщених осіб (ВПО), на рахунки яких встановлені обмеження, і якщо такі особи фізично не мають можливості відвідати відділення Ощадбанку. Наприклад, якщо власники картки через військові дії виїхали за межі країни. 

Нова процедура триває вже понад два тижні

Тобто нова процедура підтвердження стосується лише окремої категорії громадян — осіб зі статусом внутрішніх переселенців. Для них вже більш як два тижні триває нова процедура ідентифікації. Її запровадили від 30 квітня цього року. Йдеться про обов’язкову ідентифікацію через відеодзвінок  контакт-центр Ощадбанку. 

  • Клієнти фінансової установи можуть самостійно обирати дату та час відеодзвінка. 
  • Для цього потрібно пройти реєстрацію за посиланням. 
  • Заявку варто подавати через офіційний сайт Ощадбанку. 
  • Вже після реєстрації громадянам нададуть подальшу інструкцію. 

В пресслужбі Ощадбанку пояснили, що для здійснення відеодзвінка українцям не потрібно буде вказувати жодну інформацію — персональні дані або реквізити карти. Саме тому турбуватися не варто. Проходження ідентифікації займе лічені хвилини.

При цьому українців закликають бути обережними, адже шахраї вже активізувалися на масово пропонують українцям не лише пройти ідентифікацію, але й отримати фінансову винагороду. Всі подібні пропозиції — це шахрайські схеми. Ідентифікація передбачає спілкування з представником банку, при цьому людину не будуть запитувати дані про номер картки, CVV коди та іншу конфіденційну інформацію.

Також раніше всі пенсіонери, які отримали статус ВПО до початку повномасштабної війни, повинні підтвердити особу у відділенні банку або у відділенні Пенсійного фонду України. Якщо цього не зробити, то виплати будуть призупинені. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button