Новини

Виплати надійдуть одразу за 3 місяці: українців чекає важливе оновлення

Розповідаємо, що зміниться для частини українців вже менше ніж за два тижні. 

Один з видів виплат нарахують одразу за три місяці. І йдеться про надбавку до пенсійних виплат осіб, які продовжують працювати після виходу на заслужений відпочинок. 

Річ у тім, що в Україні заднім числом проведуть перерахунок пенсійних виплат. Саме тому вже через кілька тижнів виплати підвищать для частини пенсіонерів. 

пенсія

З 1 червня цього нарахують надбавку одразу за три місяці

Це стосується пенсіонерів, які продовжують працювати після досягнення пенсійного віку. При цьому для отримання надбавки вони повинні ходити на роботу та станом на перше квітня 2024 року отримати 24 місяці додаткового стажу. 

Саме ця категорія пенсіонерів отримає надбавку з першого червня. 

Але є важливий нюанс. Цій категорії громадян нарахують доплату одразу за три місяці — за квітень, травень та червень. 

В ефірі національного телемарафону “Єдині новини” пояснили, що перерахунок буде проведено після того, як до Пенсійного фонду України надійдуть дані про сплату єдиного соціального внеску за попередній квартал. 

Нагадаємо, що в березні більшість українських пенсіонерів отримали надбавку до пенсій. Причина — індексація на рівень інфляції. Мінімальна надбавка склала сто гривень, середній розмір виплати склав три сотні гривень. При цьому українці незадоволені розміром надбавки, адже ціни на речі першої необхідності зросли більш суттєво. 

Також в Україні зросла мінімальна заробітна плата. Станом на перше квітня мінімалка зросла до восьми тисяч гривень. І це сума до сплати податку, тобто реально людина отримує на руки 6 тисяч 440 гривень. При цьому вартість години роботи зараз кошту 46 гривень до сплати податку. Водночас середня заробітна плата в Україні зростає, особливо в регіонах, віддалених від лінії фронту. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button