Новини

Найгірше з рішень: чому не можна вбудовувати мікрохвильовку в шафу

Українцям пояснили, чому не варто вбудовувати мікрохвильову піч в шафу. Популярне дизайнерське рішення може створити безліч проблем. 

Якщо у вас виникла ідея вбудувати мікрохвильовку у встановлений на кухні меблевий гарнітур, то двічі подумайте перед тим, як це реалізувати. А якщо ваш дизайнер радить піти на цей крок, то негайно відмовляйтеся від співпраці. 

Що потрібно знати про вбудовану мікрохвильовку

Безумовно, подібне рішення має свої переваги. Головна з них — вбудована мікрохвильовка буде виглядати ефектно, до того ж не виникатиме питання стосовно того, куди примістити цей кухонний девайс. 

На цьому переваги завершуються. Перейдімо до мінусів. 

  • Головний недолік подібного рішення в тому, що в результаті шафа буде постійно перегріватися та пошкоджувати від впливу пари та високої температури. 
  • Небезпека загрожуватиме не лише меблям, але й всьому, що знаходиться на полках поблизу джерела тепла. Якщо це продукти чи спеції, то вони можуть зіпсуватися раніше передбачених термінів придатності. 
  • В мікрохвильовці є спеціальний вентиляційний отвір, до якого повинно потрапляти повітря. Якщо отвори будуть в закритому просторі, то є ризик перегріву самої мікрохвильовки, аж до ризику загоряння. 
  • Якщо мікрохвильовка стоїть досить високо, то завжди є ризик перекинути на себе тарілку з гарячою стравою. 

Якщо ж ви все одно не збираєтеся відмовлятися від розташування мікрохвильової печі в шафі, то потрібно подбати про мінімізацію шкоди. В такому разі варто правильно розраховувати розташування техніки: практичне та порівняно безпечне рішення — розташування мікрохвильовки на рівні рук та з вільним доступом.
Таким чином вдасться уникнути необхідності тягнутися за гарячою тарілкою.
Найкраще місце для мікрохвильовки на столі чи невисокій тумбочці/комоді. Таким чином мікрохвильова піч буде вентилюватися належним чином і не створить загрози загоряння. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button