КиївстарНовини

Київстар поліпшив свій найпопулярніший тариф

Після хвилі критики, що обрушилася на Київстар в останні місяці, компанія вирішила трохи переглянути свою цінову політику. Так, найпопулярніший серед тарифних планів найбільшого українського оператора обзавівся більшим пакетом інтернету.


Зміни на користь клієнта

Найпопулярніший тарифний план від Київстару – це «Київстар Дзвінки», яким користуються більше мільйона абонентів з двадцяти мільйонів користувачів послуг найбільшого оператора. В його рамках ви отримуєте безлімітні дзвінки по Україні всередині мережі, а також п’ятдесят хвилин розмов з номерами інших українських операторів. В цей бюджетний тариф раніше також входив невеликий пакет Інтернету – п’ятсот мегабайт. З січня 2020 року цей пакет розширюється в цілих шість разів – до трьох гігабайт. Абонентська плата при цьому залишиться колишньою, що не може не радувати.

Стверджується, що дані зміни пов’язані з тим, що абоненти Київстар, як, очевидно, і інших українських операторів, все більш активно користуються інтернетом. У наш час якщо в тарифному плані менше гігабайти інтернету, то простіше сказати, що інтернету немає взагалі. За статистикою, за останній квартал 2019 року користування послугами інтернету зросла на сімдесят відсотків в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. В середньому один абонент Київстара використовує чотири гігабайти мобільного інтернету в місяць.

Київстар

На даний момент Київстар активно розвиває свої мережі четвертого покоління – за минулі чотири роки в них було інвестовано понад двадцяти п’яти мільярдів гривень. Станом на січень 2020 року такими мережами зайнято дев’ять з половиною тисяч населених пунктів в Україні, де на даний момент проживає три чверті населення нашої країни.

Нагадаємо, що активні роботи по розширенню мережі високошвидкісного інтернету також веде Укртелеком, про що ми раніше писали. Порадує жителів столиці і Київської області і той факт, що оператори тепер почали застосовувати технологію агрегації частот, через що їх звичайний 4G-інтернет став повноцінним 4G +. Коли це нововведення очікувати в інших областях нашої країни, поки що невідомо, але роботи ведуться. Очевидно, скоро вся Україна буде охоплена високошвидкісним інтернетом, що не може не радувати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

  1. А гарного зв’язку як не було то так і немає. З Киіва до Дніпра більша половина шляху без покриття. І в переважній більшості областей немає зв’язку або бридко працює. Як купили росіяни Киівстар -лише один негатив, зв’язок квелий, кошти крадуть, тарифи міняють лише в свою користь, абонент не має прав, особисті дані абонентів продають, сімки продають бувші у вжитку, один гемор. Ганебна шарашка Киівстар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button