Новини

Лінійка Galaxy S10 від Samsung рекордно впала в ціні

Обговорення
Samsung Galaxy S10

У зв’язку з наближенням заходу Galaxy Unpacked, на якому компанія Samsung має презентувати лінійку смартфонів Samsung Galaxy S20, південнокорейський виробник оголосив про зниження цін на лінійку Galaxy S10.


Найдорожча модель лінійки Samsung Galaxy S10 +, яка оснащена 1 ТБ пам’яті, впала в ціні з 1600 до 1100 доларів. Версія Samsung Galaxy S10 + з 128 ГБ флеш-пам’яті подешевшала з 1000 до 800 доларів.

Стандартна версія Samsung Galaxy S10, яка оснащена 128 ГБ незалежної пам’яті, стала пропонуватися за 700 доларів замість 900.

Galaxy S10

Важливо відзначити, що якщо купувати версію без прив’язки до оператора, то ціна виявиться ще нижчою. Розблокована версія Samsung Galaxy S10 коштує 550 доларів, а найдорожчий Samsung Galaxy S10 з 1 ТБ пам’яті можна купити за 900 доларів.

Залишилося дочекатися, коли нові ціни доберуться до наших магазинів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Київстар поліпшив свій найпопулярніший тариф

В минуле

Користувачі Huawei створюють петиції з вимогами до вендора

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.