Новини

Samsung Galaxy S10 тепер фотографує ще краще

Обговорення
Samsung Galaxy S10

Минулого тижня власники смартфонів Samsung Galaxy S10, Galaxy S10 + і Galaxy S10e почали отримувати на свої пристрої другу бета-версію фірмової оболонки One UI 2.0 на базі операційної системи Android 10.


Ми вже повідомляли, що це оновлення виправляє відому проблему з розпізнаванням відбитків пальців на Samsung Galaxy S10 і S10 +, крім того, прошивка включає покращене управління ресурсом акумулятора, а також додає поліпшення в роботі додатка камери, в роботі помічника Bixby, в галереї і менеджері завантажень.

Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy S10

Інсайдер Ice Universe, який вже встановив оновлення, уточнив, у чому саме полягають поліпшення в області камери. Йдеться про ручні налаштуваннях, які були помітно розширені. По-перше, максимальна витримка тепер становить 30 с, а не 10 с, як було раніше. А по-друге, максимальне значення ISO збільшили до 3200. Спочатку користувачі могли встановлювати ISO в діапазоні від 50 до 800. Так що тепер і у власників Samsung Galaxy S10 буде можливість робити більш цікаві нічні знімки, звичайно ж, тільки з використання штатива.

Розмір нової прошивки становить близько 2 ГБ, першими оновлення отримують ті, хто хто зареєструвався в програмі бета-тестування через додаток Samsung Members.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 4 вже можна купити в Україні: ціни досить помірні

В минуле

Сьогодні виходить новий смартфон Xiaomi з камерою на 108 Мп

В майбутнє

Також буде цікаво