Новини

Камера топового iPhone виявилась гіршою ніж у Samsung і Google Pixel

Фахівці лабораторії DxOMark оцінили фронтальну камеру флагманського смартфона компанії Apple, за підсумками проведених тестів iPhone 11 Pro Max набрав 91 бал та посів десяте місце у відповідному рейтингу.

iPhone 11 Pro Max

У поясненні уточнюється, що фронтальна камера Apple iPhone 11 Pro Max отримала 93 бали за фото і 90 балів за відео. Згідно з висновком DxOMark, тест підтвердив, то фронтальна камера iPhone 11 Pro Max виявилась кращою, ніж у iPhone XS Max. Варто відзначити, поки що це єдиний телефон Apple, який зміг потрапити в топ DxOMark, складений за результатами тестів селфі-камер.

iPhone 11 Pro Max, Galaxy Note9, Google Pixel 3 - DxOMark

При цьому iPhone 11 Pro Max поступився Samsung Galaxy Note9 і Google Pixel 3, які були випущені в 2018 році.

Якість зображення фронтальної камери останнього флагмана Apple підняла його на новий рівень. Це високопродуктивний смартфон, який може забезпечити відмінні ефекти для фото та відео. Він також може демонструвати хорошу експозицію, широкий динамічний діапазон і в цілому приємну передачу кольору. Новий об’єктив забезпечує відмінне фокусування на більшості відстаней. Крім того, велика глибина різкості дозволяє сфокусуватися на групових фотографіях і фонах. Технологія Apple 3D SL забезпечує відмінні ефекти боке. Однак на вулиці, особливо в умовах низької освітленості, спостерігається дуже великий шум, що як і раніше є серйозною проблемою для камери. Тобто поки є, над чим працювати.

DxOMark


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button