Новини

Google Pixel 3 і Google Pixel 3 XL рекордно впали в ціні

Для багатьох користувачів при виборі смартфона має значення його актуальність. Як правило, ця характеристика є привілеєм флагманських апаратів, які в умовах сучасного ринку коштують непомірно дорого. Втім, іноді виробники бувають змушені зливати вчорашні флагмани з серйозною знижкою так, як зараз це робить Google, яка прийняла рішення розпродати Google Pixel 3 і Google Pixel 3 XL на 40% дешевше за ціну, по якій вони надійшли в продаж в минулому році.

Прямо зараз в американському Google Store можна купити Google Pixel 3 і Pixel 3 XL зі знижкою 300 доларів. В результаті базова версія піксельного флагмана з об’ємом пам’яті 64 ГБ буде коштувати 499 доларів проти 799 доларів на старті. Це безпрецедентно низька ціна, яка всього на 100 доларів вище, ніж у бюджетного Pixel 3a . Тому, якщо ви давно мріяли про придбання Pixel 3, але не наважувалися через високу ціну, мабуть, кращого приводу обзавестися самим збалансованим смартфоном пошукового гіганта вже не буде.

Як купити Google Pixel 3 зі знижкою

За офіційною інформацією, представленою на сайті Google, розпродаж апаратів триватиме майже два місяці, з 29 вересня по 23 листопада 2019 року. Таким чином, Pixel 3 і Pixel 3 XL вистачить усім бажаючим. У всякому разі, якщо їх запаси не вичерпаються раніше, ніж закінчиться акція. А таке, з огляду на настільки відчутну знижку, що дорівнює 40% від початкової ціни смартфонів, цілком можливо, не дивлячись на те що на даний момент в наявності є моделі всіх кольорів і обсягів пам’яті.

Google Pixel 3 - продаж

Очевидно, що причина, по якій Google розпродає свої все ще флагмани зі знижкою, криється в швидкому вихід на ринок ще більш просунутих Google Pixel 4 і Google Pixel 4 XL . Реліз новинок орієнтовно пройде в кінці осені, а тому зараз пошуковий гігант просто зливає товар, який вже через два місяці перетвориться на справжнісінький неліквід. Зрештою, мало хто захоче купувати вже застарілий апарат за повною ціною, а знижка в розмірі 40% згладжує цей недолік.

Чи варто купувати Pixel 3 в 2019 році

Взагалі, купити Google Pixel 3 за 500 доларів при всіх його недоліках на зразок відверто слабкого дизайну і не самого ємного акумулятора – це досить непогана угода. Незважаючи на те, що це вже торішній апарат, він до цих пір обходить багато флагманів під управлінням Android як за рівнем швидкодії, так і за якістю фото- і відеозйомки, не кажучи вже про фотографії, зроблені в умовах недостатнього освітлення.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button