VodafoneНовини

Vodafone запустив найдоступніший тариф з купою безлімітів

У компанії «Vodafone» з’явився досить дешевий тарифний план, призначений в першу чергу для людей похилого віку. Підійде він і дітям, і тим людям, яким у принципі не потрібна велика кількість інтернету. Тобто він відноситься до так званих соціальних або сімейним тарифами.

Які умови соціального плану від Vodafone

В цілому всі соціальні тарифні плани від різних операторів схожі один на одного – вони містять в собі тільки найнеобхідніші послуги. Проте, у кожного конкретного оператора розуміння того, які послуги є «найнеобхіднішими», дещо відрізняється. Що ж вважає за необхідне Водафон?

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone Україна.
  • Безлімітні месенджери, в тому числі Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, правда, на жаль, тільки текст: відеозв’язок тарифікується за звичайними тарифами.
  • Пакет в шістдесят хвилин дзвінків на всі українські номери – мобільні та стаціонарні, а також до Польщі і в Росії.
  • Гігабайт мобільного інтернету в місяць.
  • Послуга «Обмін хвилин», яка дозволяє обміняти дзвінки в Польщу і Російську Федерацію на додатковий пакет дзвінків по Україні – сто хвилин.

Заплатити за це потрібно буде вісімдесят гривень на місяць. При цьому в перші три місяці користування тарифним планом абонплата буде менше – сімдесят гривень. Також ви зможете скористатися розширеним пакетом інтернету – два гігабайти замість одного.

Vodafone

Порівняння соціальних тарифних планів

[adsforwp id=”10622″]

Якщо порівнювати Vodafone Family Plus іншими соціальними тарифними планами – «Дзвінки для батьків» від Київстару та «Чотири безліміти» від Lifecell, то можна помітити, що він значно дорожче. В даних тарифних планах місячна абонентська плата становить всього шістдесят гривень. Однак у нього є певні переваги перед конкурентами.

Київстарівський тарифний план «Дзвінки для батьків» не підходить для людей молодше шістдесяти років. Буквально: це тариф контрактний, і він вимагає, щоб ваш вік становив 60 років або більше. Що ж стосується «Чотирьох безлімітів» від Lifecell, то він дійсно трохи більш вигідний, проте в ньому відсутня пакет дзвінків на інші номери по Україні і за кордон. Так що Vodafone Family Plus цілком підійде для тих людей, яким не потрібні дорогі послуги.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button