Новини

Ощадбанк зробив важливу заяву для всіх, хто володіє його пластиковими картками

Один із найпопулярніших банків України — Ощадбанк повідомив про підвищення тарифів на послуги вже з першого квітня. До цієї дати тарифікація буде звичною. 

Деталі

З квітня Ощадбанк змінить ставки до 0,001% річних за несанкціонований овердрафт у випадку накладання арешту. Зміниться тариф на перекази за номером телефону для зарплатних карток, за випуск окремих іменних карт, за обслуговування рахунків, підготовки до закриття, а також вартість розрахунково-касового обслуговування деяких додаткових карток. 

В прес службі державного банку повідомили про скасування випуску таких карток:

  • картка в USD/ EUR в “Мій рахунок” та “Зарплатний”;
  • MC Debit World та Visa Rewards в ТП “Мій рахунок”.

Клієнти Ощадбанку не можуть керувати своїми грішми і масово скаржаться на установу

Ощадбанк звітує про рекордний прибуток у 2023 році

Минулого року Ощадбанк отримав 9,5 мільярдів гривень прибутку — це історичний рекорд банку. Після плати податку чистий прибуток складе 4,75 мільярда гривень. 

На цей розмір суттєво вплинуло підвищення податкової ставки на прибуток банківських установ — з 18% до 50%. 

Банк сплати в бюджет України близько 47 мільярда гривень податку. 

Ощадбанк пропонує пільгову програму для кредитування аграріїв

Ощадбанк спільно з сільськогосподарською компанією Corteva Inc пропонує українським аграріям партнерську програму пільгового кредитування на закупку насіння бренду Pioneer. Фермери можуть отримати кредит без комісії. 

В програмі можуть прийняти участь аграрії, які хочуть придбати насіння кукурудзи, соняшника та озимого ріпаку на суму від 200 тисяч гривень. Максимальний термін кредитування — один рік. Щоб подати заявку на участь, потрібно звернутися до торгового представника Corteva у своєму регіоні. 

Позичальники повинні надати спрощений перелік документів. Основна ціль проєкту — підтримка вітчизняної економіки в умовах повномасштабного вторгнення російських окупантів. Це вкрай важливо, адже в цих нестабільних умовах далеко не всі мають можливість організовувати посівну кампанію. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button