Новини

Приватбанк нарешті запустив послугу, про яку багато років мріяли українці

Раніше в українців регулярно виникали проблеми з переводом на карту Приватбанку з карток іноземних банків. Особливо болюча ця тема для фрілансерів і дрібного бізнесу, якщо врахувати, що PayPal в нашій країні ніяк не може почати нормально працювати, а WebMoney, QIWI і Яндекс.Деньги заблоковані. Що ж, зараз завдяки ПриватБанку з цією проблемою стане легше.


Нові можливості ПриватБанку

Нещодавно найбільший банк України все-таки запустив сервіс, що дозволяє відправити гроші на карту Привату за допомогою будь-якої картки, яка належить до системи VISA. При цьому відправнику не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку. Переказ грошей здійснюється миттєво через мобільний або ж комп’ютерну версію додатка Privat24.

Цю послугу оцінить величезну кількість людей:

  • Українські заробітчани за кордоном.
  • Фрілансери.
  • Люди, чиї знайомі, родичі та друзі користуються послугами ПриватБанку, але живуть не в Україні.
  • Батьки студентів з інших країн, які навчаються в Україні.
  • Волонтери, які беруть пожертвування в тому числі з-за кордону.

Громадяни іноземних держав, які приїхали в Україну і користуються послугами своїх банків, також зможуть скористатися даною системою переказу і відправляти гроші на українські карти.

Приватбанк

Для переказу можна скористатися будь-який з можливих валют – євро, доларами, гривнями. Щоб його здійснити, досить тільки номери карти одержувача. Безпека гарантується протоколами VISA, які є одними з найбільш надійно захищених в світі.

Нагадаємо, що ПриватБанк також проводить масштабну кампанію по заміні банкоматів. Нові пристрої обзаведуться рядом корисних функцій, в тому числі можливістю автоматичного повернення коштів, забутих в купюроприймачі, на вашу карту. Є у банку та інші нововведення, якими можна порадувати клієнтів, наприклад, недавно з’явилася інформація про зниження відсотків по автокредитах.

В цілому, ми вітаємо той факт, що у ПриватБанку з’явилася велика кількість корисних послуг. Це все-таки найбільший банк в Україні, і на нього рівняються безліч інших. Поліпшення сервісу Привату означає те, що можна очікувати підйому якості послуг і в інших банках, якими користуються жителі нашої країни.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button