Новини

Топовий флагман Samsung отримає фішку на зразок iPhone X та iPhone 11

Samsung Galaxy S20 Ultra стане топовій версією флагманського сімейства корейського виробника, а його ключовими особливостями стануть камера (108-Мп основний сенсор, 48-Мп перископ-камера, оптичний зум 10х, цифровий зум 30х), дисплей (6,9 ” AMOLED- панель з частотою оновлення 120 Гц) і дизайн.

Останній пункт сьогодні отримав уточнення від невгамовного Макса Вайнбаха (Max Weinbach). Згідно з його інформацією, це видання Galaxy S20 отримає корпус з нержавіючої сталі, тоді як два інших представника серії залишаться з алюмінієвим каркасом.

Підсумовуючи всю доступну інформацію, інформатор прийшов до суб’єктивного висновку, що Galaxy S20 Ultra стане кращим смартфоном 2020 року. Багатообіцяюче, правда?

[adsforwp id=”10622″]

Samsung Galaxy S20 Ultra

Відзначимо, подібну схему оформлення корпусу застосовує Apple в своїй лінійці iPhone X та iPhone 11. Правда, в актуальній лінійці iPhone співвідношення алюмінієвих та сталевих смартфонів зворотне: два з «нержавійки» (iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max) та один з алюмінію (iPhone 11).

У самій Samsung була сталева модель Galaxy Alpha, яку, правда, теж називали відповіддю на iPhone. Принципова відмінність двох металів – міцність (на користь сталі). При цьому вартість цього матеріалу помітно вище інших рішень, але для Galaxy S20 Ultra, судячи з усього, це буде не проблема. Орієнтовна вартість цього смартфона в Європі – 1300 євро. Дивувати Samsung почне 11 лютого.

Galaxy Alpha


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button