Новини

Топовий флагман Samsung отримає фішку на зразок iPhone X та iPhone 11

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 Ultra стане топовій версією флагманського сімейства корейського виробника, а його ключовими особливостями стануть камера (108-Мп основний сенсор, 48-Мп перископ-камера, оптичний зум 10х, цифровий зум 30х), дисплей (6,9 ” AMOLED- панель з частотою оновлення 120 Гц) і дизайн.


Останній пункт сьогодні отримав уточнення від невгамовного Макса Вайнбаха (Max Weinbach). Згідно з його інформацією, це видання Galaxy S20 отримає корпус з нержавіючої сталі, тоді як два інших представника серії залишаться з алюмінієвим каркасом.

Підсумовуючи всю доступну інформацію, інформатор прийшов до суб’єктивного висновку, що Galaxy S20 Ultra стане кращим смартфоном 2020 року. Багатообіцяюче, правда?

Samsung Galaxy S20 Ultra

Відзначимо, подібну схему оформлення корпусу застосовує Apple в своїй лінійці iPhone X та iPhone 11. Правда, в актуальній лінійці iPhone співвідношення алюмінієвих та сталевих смартфонів зворотне: два з «нержавійки» (iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max) та один з алюмінію (iPhone 11).

У самій Samsung була сталева модель Galaxy Alpha, яку, правда, теж називали відповіддю на iPhone. Принципова відмінність двох металів – міцність (на користь сталі). При цьому вартість цього матеріалу помітно вище інших рішень, але для Galaxy S20 Ultra, судячи з усього, це буде не проблема. Орієнтовна вартість цього смартфона в Європі – 1300 євро. Дивувати Samsung почне 11 лютого.

Galaxy Alpha

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар, Vodafone або Lifecell: хто пропонує найдешевший тариф

В минуле

Приватбанк нарешті запустив послугу, про яку багато років мріяли українці

В майбутнє

Також буде цікаво