Новини

Samsung Galaxy Alpha Pro: титановий корпус та неймовірний дисплей

Samsung Galaxy Alpha Pro

Після анонсу Xiaomi Mi Mix Alpha , екран якого огинає корпус, дизайнер AndroidLeo, який на своєму каналі в YouTube часто публікує концепти можливих смартфонів, представив свою нову фантазію: що було б, якщо схожий смартфон випустила б компанія Samsung.


Смартфон Samsung Galaxy Alpha Pro дуже схожий на Xiaomi Mi Mix Alpha, але автор концепту вирішив трохи змістити до краю вертикальну смужку на задній панелі, де розташовується камера. Сам екран займає 190% площі лицьової і фронтальної панелей.

Фізичних кнопок у Samsung Galaxy Alpha Pro немає, корпус виконаний з титанового сплаву. Акумулятор, за задумом автора, буде характеризуватися ємністю 5000 мА • год.

Samsung Galaxy Alpha Pro

Дактилоскопічний датчик вбудований під екран, фронтальної камери в пристрою немає, її роль дозволяє виконувати основна камера, що складається з чотирьох датчиків зображення.

Якби Samsung випустила такий смартфон, то він навряд чи б коштував менше 1500 доларів, але це лише дизайнерська фантазія, як і iPhone Slide Pro .

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 5 та GTA 6 на нових фото та відео

В минуле

WhatsApp сильно саджає аккумулятор: що робити

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle