Новини

Xiaomi Mi Mix Alpha P: смартфон, який можна згорнути в трубочку (відео)

Обговорення
Xiaomi Mi Mix Alpha P

Компанія Xiaomi не так давно представила смартфон Mi Mix Alpha, екран якого «оперізує» обидві сторони пристрою. Сам китайський виробник позиціонує модель як «концептуальну» і коштувати вона буде близько 2800 доларів, але навіть така розробка надихає шанувальників марки на мрії про те, що ж чекає нас далі. 


Дизайнер (Batyrkhan Bayaliev) представив своє бачення того, яким може виявитися наступне покоління Mi Mix Alpha. Дуже красивий концепт під назвою Mi Mix Alpha P отримав кодову назву Papyrus і показує смартфон з гнучким екраном який згортається і по форм-фактору нагадує сувій. 

Він має три основні режими – зовсім компактний, стандартний і планшетний. У повністю згорнутому і складеному стані він трохи нагадує легендарний Nokia 7280 , який дебютував в 2005 році, але у цього «брусочка» екран закриває майже всі чотири сторони. У стандартному режимі екран загинається не тільки на боковини, а й трохи заходить назад. У цьому положенні ззаду доступна камера. 

У планшетному стані гнучкий екран додатково розгортається з бічних модулів корпусу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 не зміг обійти iPhone 12 по продуктивності

В минуле

MIUI 11: відома дата виходу для міжнародних версій смартфонів Xiaomi

В майбутнє

Також буде цікаво