Новини

В Україні зникнуть два популярні канали

Українці з 2020 року можуть не побачити такі популярні канали як Футбол 1/2 у всіх цифрових провайдерів, повідомляється в листі Інтернет Асоціації України до Медіа Групі Україна.


ІнАУ, Асоціація “Укртелемережа”, Спільнота кабельного ТБ в Україні і ряд інших телеком-організацій направили лист до Медіа Групи Україна.

У ньому телеком-спільнота просить медіахолдинг дозволити укласти угоду на ретрансляцію каналів Футбол 1/2 з усіма цифровими провайдерами. І зробити це незалежно від назви компаній, технологій та території надання послуг.

Також в листі згадується про плани Медіа Групи Україна прибрати канали Футбол 1/2 “з аналогових пакетів провайдерів кабельного телебачення”. Йдеться про те, що з 2020 року ці футбольні канали будуть доступні “тільки на цифрових майданчиках”.

Під “цифровими майданчиками” телеком-організації розуміють провайдерів всіх цифрових технологій – OTT, IPTV, DVBC.

Але під час загальних переговорів стало відомо, що  Футбол 1/2 будуть доступні не всім цифровим провайдерам, а тільки абонентам трьох компаній. Це – Xtra.TV, Oll.tv, а також Воля-кабель.

При цьому повідомляється, що Воля-кабель надає послуги в 33 найбільших населених пунктах і є “прямим конкурентом провайдерам малого і середнього бізнесу в цих містах”. Представниками саме цього роду бізнесу є члени зазначених телеком-організацій.

Якщо в телеком-організаціях правильно трактують рішення Медіа Групи, то його вважають “неправомірним”.

При цьому ІнАУ та інші організації не проти припинення ретрансляції каналів на аналогові кабельні мережі за умови створення їх “замінника” – каналу Футбол 3.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button